Articole despre bud

Așa ceva se întâmplă numai în Liga I. Și-a reziliat contractul după doar cinci meciuri: ”Nu e locul meu aici”

Transferat la echipă pe 1 iulie, plecat pe 9 august. O lună și o săptămână plus cinci meciuri jucate și niciun gol marcat. Așa arată ”palmaresul” lui Cristian Bud din perioada petrecută la ACS Poli Timișoara. Acum,...

Miercuri, 09.08.2017, 14:29
"Dragostea nu are culoare", la fel ca bluza ei!  Corina Bud a făcut publice două fotografii scandaloase în care i se vede...tot!

"Dragostea nu are culoare", la fel ca bluza ei! Corina Bud a făcut publice două fotografii scandaloase în care i se vede...tot!

Corina Bud nu mai are nicio ruşine! A postat două fotografii scandaloase pe Facebook, în care poartă o bluză transparentă şi i se vede...tot!

Marti, 09.02.2016, 10:45
Gaz Metan Medias - FC Vaslui 1-1 \ Moldovenii raman in spatele Stelei

Gaz Metan obtine un egal in fata Vasluiului (1-1) dupa ce a jucat in superioritate numerica intreaga repriza secunda, Papp vazand al doilea cartonas galben in ultimul minut de prelungiri al primului mitan.

Luni, 07.11.2011, 00:00
CFR Cluj - SV Grodig 5-3

Traoré a reusit o tripla in amicalul cu SV Grodig

Joi, 01.07.2010, 20:27
CFR Cluj - Unirea Alba Iulia 3-2/ "Hat-trick hero" Bud (VIDEO)

Cristi Bud a adus CFR-ului o victorie extrem de importanta in lupta pentru titlu, dupa golul marcat in ultimele secunde ale partidei de pe teren propriu cu Unirea Alba Iulia, incheiata cu scorul de 3-2.

Sambata, 24.04.2010, 00:00