Doliu în lumea sportivă de pretutindeni! A murit campionul la motociclism Angel Nieto! Pasiunea i-a fost fatală

Tragedie imensă în lumea sportului mondial, după ce un mare campion și-a pierdut viața într-un teribil accident cu ATV-ul.

Este vorba despre celebrul Angel Nieto, care a cucerit de 13 ori titlul de campion mondial la motociclism.

Avea 70 de ani când, din cauza unui accident cu ATV-ul. Culmea, acesta s-a izbit de o motocicletă. Pasiunea lui i-a fost așadar și ghinion.

Angel Nieto a câștigat mai bine de 90 de curse, clasându-se pe locul al treilea în clasamentul mondial, după celebrii Giacomo Agostini și Valentino Rossi.

Smiley News: Omagiu superb. Celebrul tur de pistă al lui Ayrton Senna, recreat fără celebrul pilot, dar și fără mașină!

A urcat pe podium de 139 de ori. Moartea sa a îndoliat lumea sportivă din întreaga lume.

Un reporter a trăit șocul vieții sale atunci când un trecător l-a atacat, chiar în timp ce transmitea știrile! Imaginile... Telespectatorii au crezut că nu văd bine! Un jurnalist a fost lovit cu pumnul în timp ce se afla în direct!...

Hello Chef sezonul 7, 13 aprilie 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul, dat de Mihail Pautov Sambata, 13.04.2024, 15:30