Vezi rezultatele Super Bingo Metropolis!

+4 click pentru
galerie

Premiul de Super Linie, in valoare de un miliard de lei vechi a fost castigat de cartonul nr. 274 seria top 66 356. Premiu de Super Bingo, in valoare de 10 miliarde de lei vechi, a fost impartit la doi, mai exact la doua cartoane: nr 223 si nr 801 serie top nr. 68526.

Partida bingo: 33, 9, 77, 36, 16, 1, 55, 21, 27, 17, 3, 90, 35, 86, 24, 68, 80, 4, 74, se striga linie, carton castigator: 274, serie: 092, continua partida de bingo: 65, 20, 64, 85, 61, 89, 75, 46, 39, 70, 78, 50, 48, 84, 18, 2, 47, 69, 34, 67, 45, 13, 40, 25, 73, 29, 57, 43, 52, 28, 54, 87, 83, 37, 53, 7, 11, 23, 76, 42, se striga bingo, carton castigator nr. 223, seria 075 si carton castigator nr. 801, seria 267.

Extragerea Super Bingo Metropolis, participa cartoanele cu numerele 223 si 801, premiul de 1.000.000.
Cifra unitatilor: 6
Cifra zecilor: 2
Cifra sutelor: 5
Cifra miilor: 8
Cifra zecilor de mii: 6

Castigatori top: 68526, carton nr. 223, seria 075, si top 68526, carton nr. 801, seria 267

Extragerea de Super Linie Metropolis, participa toate taloanele cu numarul 274, din toate topurile vandute, premiul este de 100.000 de lei (un miliard de lei vechi):

Cifra unitatilor: 6
Cifra zecilor: 5
Cifra sutelor: 3
Cifra miilor: 6
Cifra zecilor de mii: 6

Castigator: Top 66356, numar carton: 274, serie: 092

Castigatori taloane necastigatoare

126 EXTRAGERI CARTOANE NECASTIGATOARE A CATE 1.000 LEI.

LEFTER DRAGOS - BUZAU/BUZAU, DINU LUCIA - CARACAL/OLT, POP VALERIA - CAMPULUNG MOLDOVENESC/SUCEAVA, MOLDOVEANU TINCA - VASLUI/VASLUI, ROGOZ M. GERTRUD - BAIA SPRIE/MARAMURES, SCARLAT LIDIA - SACELE/BRASOV, FAGARASAN EMIL TRAIAN, VOICU DANIELA GEO - GAESTI/DAMBOVITA, FROICU MIHAI - BOTOSANI/BOTOSANI, CUCUIET PAUL - TARGU MURES/MURES, SALAJEAN REKA - ORADEA/BIHOR, BALTARETU FLORICA - ARAD, BUCSA VASILE - BUCURESTI, STOICA JUSTIN - RACATAU/BACAU, BALAN DUMITRU - MOTRU/GORJ, BORDEIANU MIHAELA-CATALINA - IASI/IASI, STOICAN NUTA - BRAILA/BRAILA, VLAD TATIANA - SALISTE/SIBIU, APA VALERIA - CLUJ NAPOCA/CLUJ, ANDRONIC - BUCURESTI, VOICU IRINA - ALBA IULIA/ALBA, ISAC GEORGETA - BUCURESTI/SECTOR 3, DRAGNEA MARIAN - SOLDANU/CALARASI, NAN ILEANA - CALARASI/CALARASI, CAPRARUS STEFAN - BUZAU/BUZAU, FANICI ANGELA - COMANESTI/BACAU, DUMITRU ELENA - DRAGANEASCA/GIURGIU, DRAGAN DORINA - ORAVITA/CARAS SEVERIN, ENE FLORINCA - CARACAL/OLT, VOCHECI ION - RASMIRESTI/TELEORMAN, DUMITRESCU GHEORGHE - BUCURESTI/SECTOR 3, BARBACARIU LUCIA ELENA - PETRILA/HUNEDOARA, MARICA GHEORGHE - MICLAUSENI/IASI, BALEANU NICU - DROBETA TURNU SEVERIN/MEHEDINTI, BUCUR SANDOR - SANGEORGIU DE MURES/MURES, FILIP DIANA MIHAELA - BUCURESTI, NECULA RAMONA MARIANA - TARGU NEAMT/NEAMT, DAMI TIBERIU - BAIA MARE/MARAMURES, GHEORGHE ANGHEL - ODOBEASCA/TELEORMAN, COMAN IOSIF - BISTRITA/BISTRITA NASAUD, LUNGU ARHIRE IONUT - TECUCI/GALATI, SPATARU LEONIDA - RAMNICU SARAT/BUZAU, IOANA ILIE - BUCURESTI/SECTOR 1, CHIRIAC NECULAI - BUCURSTI/SECTOR 6, PARFENE SEBASTIAN - BUCURESTI, SCRECIU MARIUS - PRUNISOR/MEHEDINTI, SAVA I. MARIA - NAVODARI/CONSTANTA, URSU GHEORGHE - RESITA/CARAS SEVERIN, ANDREI VIOLETA - PLOIESTI/PRAHOVA, CURTEAN VIORICA - CLUJ NAPOCA/CLUJ, POP ELENA - ALBA IULIA/ALBA, MESTEZ VIOREL - ORADEA/BIHOR, CULDA RALUCA - CHIAJNA/ILFOV, FILIP ALEXANDRU - SALONTA/BIHOR, DINU ST. ION - NEGOI/DOLJ, DOBRE FLORINA - DAVIDESTI/ARGES, LUKACS EUGENIA - FAGARAS/BRASOV, GEORGESCU CONSTANTIN - BUCURESTI/SECTOR 4, TAUBER VIORICA - NADRAG/TIMIS, SCARNECI MARIA - FAGARAS/BRASOV, DINU GABRIELA - TITU/DAMBOVITA, LUCA TEODOR - COVACI/TIMIS, TIGOE FLORIAN - SCHITU GOLESTI/ARGES, IORDACHE CARMEN - BRANCOVEANU/DAMBOVITA, SALAMON ROBERT - ARAD/ARAD, NELA - BUCURESTI, ALBINARU MIHAELA - DOICESTI/DAMBOVITA, IAMANDI FLORIN - BABADAG/TULCEA, STELEA FLORIN - BUCURESTI/SECTOR 1, BARBUTA BEATRICE - BUCURESTI, APOSTU IONEL - BRAILA/BRAILA, AVRAM AUREL - GUGESTI/VRANCEA, KELEMEN ALINA - RAMNICU VALCEA/VALCEA, MACAVEI LICIU - LIVEZILE/BISTRITA NASAUD, IANCU NELU MARIUS - TURDA/CLUJ, DUMITREL ALEXANDRU - BUCURESTI/SECTOR 6, POPA CLAUDIU - SINTAMARIA/HUNEDOARA, CIURARIU CRISTIAN - RESITA/CARAS SEVERIN, BUCUR MARIUS LUCIAN - URZICENI/IALOMITA, GRIGORE CONSTANTIN -MARSA/GIURGIU, NEDELCU JEANETA MIRELA - CRAIOVA/DOLJ, PETRE IONELA DANIELA - BUCURESTI/SECTOR 2, ALISTOR OCTAV - BARLAD/VASLUI, APOSTOL GHEORGHE MARIUS - BORSA/MARAMURES, MURVAI ALINA - DEJ/CLUJ, RUSU MIRCEA - GIROV/NEAMT, HAIDU NICOLAE - COPSA MICA/SIBIU, MIHAILA RALUCA MIHAELA - MIZIL/PRAHOVA, IRAVA IOAN - GALATI/GALATI, VAIDEANU VALERIU - BICAZ/NEAMT, NITA FLOAREA - CRAIOVA/DOLJ, POLS GIORGIANA - GALATI/GALATI, PAP ALEXANDRU - SUSENI/MURES, MACARIE SIMONA - AIUD/ALBA, TIMOFTE IONUT - SAVINESTI/NEAMT, SENDRUC CONSTANTIN - SACELE/BRASOV, MATEI GIANNI DUMITREL - BUCURESTI, ISAI AUGUSTIN - BISTRITA/BISTRITA NASAUD, GHEORGHE ROZICA, NEAGU VASILE - VOLUNTARI/ILFOV, KELEMEN ALINA - RAMNICU VALCEA/VALCEA, DOBROMIR STEFAN - DEVA/HUNEDOARA, LARIONESI JACOB - SANGEORZ BAI/BISTRITA NASAUD, GANEA GHEORGHE - FAGARAS/BRASOV, ICHIM ADRIAN - URZICENI/IALOMITA, IVAN I. MARIAN - DAENI/TULCEA, STIR MIHAI - GHEORGHIENI/HARGHITA, ISAC JANINA - GIULVAZ/TIMIS, CALARASU COSTINA ALINA - SILISTEA SNAGOV/ILFOV, DRAGHICI PETRICA - CRAIOVA/DOLJ, BOTEZATU DANUT - COMANESTI/BACAU, BAIARAM IOANA - GIURGIU/GIURGIU, GHITA MARIANA - BUCURESTI/SECTOR 6, GABOR ANA-MARIA - COVASNA/COVASNA, NAGY IOSIF MARIUS - ZALAU/SALAJ, BOJAN IRINA - SARADAD/SATU MARE, BOGDAN DOREL GHEORGHE - POMI/SATU MARE, MARGARIT GHEORGHE - CONSTANTA/CONSTANTA, PARASCHIV LAURENTIU - GALATI/GALATI, ALIOANI GHEORGHE - TIMISOARA/TIMIS, OLTEAN OVIDIU - MEDIAS/SIBIU, SULUMBERHIAN STEFANA - FAGARAS/BRASOV, DUMITRACHE DANIEL - BARCANESTI/PRAHOVA, NICULAE ALEXANDRU - RAZVANI/CALARASI,ZIMA EKATERINA - ARAD/ARAD, MAGLAN MIHAI - INTORSURA BUZAULUI /COVASNA.

Castigatori taloane gratuite
10 EXTRAGERI TALOANE GRATUITE A CATE 30.000 LEI

BASARABESCU LILIEANA - ALEXANDRIA/TELEORMAN - 30.000 LEI; JULINSCHI CARMEN - STIRBAT/SUCEAVA - 30.000 LEI; TULUC MARIANA - IASI/IASI - 30.000 LEI; VRANCUTI ION - BUMBESTI/JIU - 30.000 LEI; SERBAN SFEFANA - PLOIESTI/PRAHOVA - 30.000 LEI; GHETLER STELA - BALS/OLT - 30.000 LEI; SILVICA CALUGARU - PASTRAVENI/ NEAMT- 30.000 LEI; VICTOR ISTRATE - CLUJ NAPOCA/CLUJ- 30.000 LEI; MARIA TUDORAN - IASI/IASI- 30.000 LEI; NADIA CAPRIOARA - GALATI/GALATI - 30.000 LEI.


10 EXTRAGERI TALOANE GRATUITE A CATE 20.000 LEI

FLORIN LINCA - GIURGIU/GIURGIU - 20.000 LEI; DUMITRU PARLOGEA - TRAIN/OLT- 20.000 LEI; GHEORGHE CISMAS - ZALAU/SALAJ - 20.000 LEI; OANA VIZITEU - BOTOSANI/BOTOSANI - 20.000 LEI; RUDI DUMAN - BUZAU/BUZAU - 20.000 LEI; NADIA CAPRIOARA - GALATI/GALATI - 20.000 LEI; GHEORGHE CORNEL ROSCA - SIBIU/SIBIU - 20.000 LEI; EUGENIE LTAIF - BUCURESTI- 20.000 LEI; FIRUTA PETRE - BUCURESTI/SECTOR 6- 20.000 LEI; FLOAREA MAREI - BUCURESTI/SECTOR 4 - 20.000 LEI.


138 EXTRAGERI TALOANE GRATUITE A CATE 1.000 LEI

MARTA IOAN - SACELE/BRASOV, AVERITAI CONSTANTIN - PAUN/IASI, OGREAN MAXIM - CAPUS / MURES, IUGA M. MARIA - BRAD/HUNEDOARA, BIRSAN MIRELA- MARIA - DRAGOMIRESTI/MARAMURES, SEREA VASILE - DRAGANESTI/GALATI, ZSOLDICS JOZSEF LEVENTE - SATU MARE/SATU MARE, SOLOMON VIORICA - BACAU/BACAU, NEGRESCU AURELIA - VASLUI/VASLUI, MOTAN DANIELA LUMINITA - GIOSENI/BACAU, BUBESI ROXANA - COSTESTI VALE/DAMBOVITA, CIUCUR SANZIANA - ARAD/ARAD, PRALEA IRINA - ILVA-MICA/BISTRITA NASAUD, GIURCA COSTEL IONUT - ISTRIA/CONSTANTA, GHEORGHE VASILE - BUFTEA/ILFOV, STOICA CRISTINA - RAMNICU VALCEA/VALCEA, DRAGOMIR ANA - BRASOV/BRASOV, SUTEU PAUL - ZALAU/SALAJ, MANGEAC SIMONA - PITESTI/ARGES, GABOR STEFAN - BOLINTINENI/MURES, UARGA FRANCISC - ALESD/BIHOR, ADAM IOSIF - TIMISOARA/TIMIS, PAHONTU LIVIU - PITESTI/ARGES, ANGHEL FLORENTINA - FARTATESTI/VALCEA, CIRJAN MARIAN - VLADESTI/VALCEA, MATEI ION - BUJOREANCA / CORNESTI, IRIMIA COSTICA - PLOIESTI/PRAHOVA, STANCU ECATERINA - BUCURESTI/SECTOR 2, OLAH MARIA RAMONA - LARBOC/SPANIA, TUDOSA GABRIELA - PIATRA NEAMT/NEAMT, CEUSESCU MARIA - SLIVILESTI/GORJ, DINU DANUT - RAMNICU VALCEA/VALCEA, CHERAZICA PAUL LUCIAN - BRAILA/BRAILA, MATEI MARIANA - ORADEA /BIHOR, ANGHEL CORINA - SLATINA/BUZAU, VALEA CORNEL - DEVA/HUNEDOARA, PATOKY IOAN - DEJ/CLUJ, MARDALE PETRUS - BRAILA/BRAILA, PADURARIU COSMIN FL. - BUCURESTI/SECTOR 2, TOADER ANISOARA - AGAPIA/NEAMT, MARUSCA ALEXANDRU - LAZURI/SALAJ, BACA ION - POINESTI/VASLUI, JARPALAU DUMITRU - GOMOVA/TULCEA, MACINA CONSTANTIN - BUZAU/BUZAU, GHEORGHE MARIAN BOGDAN - CRAIOVA/DOLJ, SAS ZOLTAN - ZEMNIA/COVASNA, VASILE CURT - BOLINTIN VALE/GIURGIU, GUGAN VASILE - BERCHISESTI/SUCEAVA, MERTAN VASILE - ZLATNA/ALBA, IAKOB IOZESF - OCNA MURES/ALBA, VALENZUELA ROSENDO - BUCURESTI, PAUNESCU NICOLAE - DROBETA TURNU SEVERIN /MEHEDINTI, HEDESIU VIKY - SIMIAN/MEHEDINTI, RADU STELA - VIDELE/TELEORMAN, ZECA GEORGETA - BUCURESTI/SECTOR 4, FRASINEANU CATALIN - M. VITEAZU/CONSTANTA, BARABAS DUMITRU - CLUJ NAPOCA/CLUJ, CHICAN STELIAN - BUCURESTI/SECTOR 5, ACASANDRI MARDARE ELENA - PIATRA NEAMT/NEAMT, STANCU RASVAN - CALARASI/CALARASI, CAMPANU DUMITRU - BUCURESTI/SECTOR 5, DANA TANASE - FOCSANI/VRANCEA, KLAUSNER GABRIELA - BRASOV/BRASOV, GRAD GRIGORE - VISEU DE SUS/MARAMURES, DASCALUL COSTICA - APA ASAU/BACAU, CIOCOIU EMIL STEFAN - TIMISOATA/TIMIS, VALENZUELA ROSENDO - BUCURESTI, PIRV MINERVA - DEVA/HUNEDOARA, SANDU FLORIN DORU - SLOBOZIA/IALOMITA, MINA ION - SLOBOZIA/ARGES, CERNESCU IOAN - ISACCEA/TULCEA, HOSPODE FANICA - MIORCANI/BOTOSANI, BANICA GEORGIANA MARIA - PLOIESTI/PRAHOVA, CONSTANTIN FANICA - BRAILA/BRAILA, ZARAFAN ELENA - BOTOSANI/BOTOSANI, PLESCAN GEORGETA - BUCURESTI/SECTOR 2, FAISTEIN CRISTINA - BUCURESTI/SECTOR 6, RADUCANESCU DAN - RESITA/CARAS SEVERIN, SPICIUC IOAN - TARGU JIU/GORJ, NICULAE PETRE - BUCURESTI/SECTOR 3, MERLUSCA VASILE - VASLUI/VASLUI, SIMION - LINUL - SANLEANI/ARAD, VASILE MARIA - URZICENI/IALOMITA, RADULESCU DORU-FLOAREA - BUCURESTI/SECTOR 2, CONDRATE VASILE - FELDRU/BISTRITA NASAUD, CARAULAN DRAGOS - TULCEA/TULCEA, MURARU CERGIU - ARAD/ARAD, SURILA CRISTINA ALEXANDRA - GIURGIU/GIURGIU, PATRASESCU VALENTIN - MAGURA/TELORMAN, SABOU IANOS - SAPANA/ARGES, VOINA GEORGETA - SEBES/ALBA, NEAMT PETRE - SATU MARE/SATU MARE, BUZAS MARIUS - SATU MARE/SATU MARE, TRANDAFIR SAMFIRA - POIANA MARULUI/CARAS SEVERIN, SIMON MIHAI - VISEU DE SUS/MARAMURES, BUTURINA FANEL NELU - CRAIOVA/DOLJ, BUGANU VIORICA - BUZURESTI/SECTOR 5, IACOB IONELA - CUMPANA/CONSTANTA, ARION MANDA - GURA-VAII/IALOMITA, MIHET CLAUDIU - ALVERSUND/NORWAY, BIDENCI MARIA - SACEL/MARAMURES, POP CRISTIAN - BECLEAN/BISTRITA-NASAUD, CRETU STELIANA - BOLINTIN VALE/GIURGIU, IONITA NYISZTOR- MIERCUREA CIUC/HARGHITA, CALOIAN MARIUS - BUZAU/BUZAU, MICU CONSTANTIN BUCUR - HOLBAN/BRASOV, TANKO ERIKA - MIERCUREA CIUC/HARGHITA, IANCU MARIA - SF. GHEORGHE/COVASNA, TOADER TICA-VASILICA - MODELU/CALARASI, CONSTANTIN ION - OTOPENI/ILFOV, SAVA GHEORGHE - CRETENI/VALCEA, STOENCIU NICU - CONSTANTA/CONSTANTA, MILOSAV PARASCHIVA - CHECEA/TIMIS, HURMUS ZAMFIRA - ADJUD/VRANCEA, LUPEI LIVIA - GURAHONT/ARAD, CIOAREC LUCIA - GALATI, RADULESCU CAMELIA - CRAIOVA/DOLJ, BALINT RADU - IANOSDA/BIHOR, ANGHEL IULIAN - COSTESTI VALE/DAMBOVITA, ANTON FLOAREA - BUCURESTI, SATMARI DORIN - SIBIU/SIBIU, CEAPRAZ DORINA - BUGHEA DE JOS/ARGES, GASPAR ANA - MEDIAS/SIBIU, ANGHEL NICOLETA - GHINESTI/DAMBOVITA, SCHIOPU MIHAELA - CRAIOVA/DOLJ, SUTEL ION - MANESTI/DAMBOVITA, LUPU MIHAI - ROVINA/HUNEDOARA, MITRAN FLORIAN - CALARASI/CALARASI, DOBRE MARIA - NICULITEL/TULCEA, ION GHEORGHE - URZICENI/IALOMITA, MULLER MELINDA - CLUJ NAPOCA/CLUJ, VINGARZAN IOAN - MOCREA/ARAD, PAUL LILIANA - SANDRA/TIMIS, SUCIU CHRISTINA - REGHIN/MURES, GHEORGHE LENUTA - PETRESTI/ALBA, MIRCEA AURELIA - SIGHET/MARAMURES, CRISTESCU ELENA MIHAELA - CRAIOVA/DOLJ, MORMAN VASILICA - CARANSEBES/CARAS SEVERIN.

 

Lista castigatorilor nu reprezinta lista oficiala a premiilor. Premiile acordate in timpul emisiunii trebuie verificate de Comisia Speciala de Validare.

Vezi aici intreaga emisiune!

facebook whatsapp twitter pinterest
mai multe
HOROSCOP

mai multe 

Berbec

Taur

Gemeni

Rac

Leu

Fecioara

Balanta

Scorpion

Sagetator

Capricorn

Varsator

Pesti