A avut parte de o surpriză! Simona Halep, cerută în căsătorie la finala "BRD Bucharest Open"

În timpul finalei turneului BRD Bucharest Open, Simona Halep a fost cerută în căsătorie de un spectator.

Simona Halep

Susţinătorul, aflat la tribuna I, a strigat către ea: "Simona, vrei să te măriţi cu mine?". Concentrată asupra meciului, sportiva nu a avut nicio reacţie şi nu a băgat în seamă "oferta".

Simona Halep, locul 3 WTA, a câştigat competiţia "BRD Bucharest Open", după ce a învins-o, în finală, cu scorul de 6-1, 6-3, pe italianca Roberta Vinci, cap de serie numărul 2 şi poziţia 24 în ierarhia mondială.

Asemenea Simonei, Steffi Graf şi Rafael Nadal au avut parte de cereri în căsătorie în timpul meciurilor. În timp ce spaniolul a râs amuzat, jucătoarea nemţoaică a mers mai departe şi l-a întrebat pe pretendent: "Câţi bani ai?".

Afară! Luiz Felipe Scolari a fost demis de la naţionala Braziliei... Moment de tot râsul, la Cupa Mondială! Un comediant rus a pătruns pe teren și a încercat să sărute un fotbalist...