Început bun pentru un român în Liga Campionilor! Florentin Matei a marcat un gol extrem de important

Mijlocaşul Florentin Matei a marcat un gol în partida pe care echipa croată NK Rijeka a câştigat-o, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), în faţa formaţiei galeze The New Saints, în prima manşă a turului doi preliminar al Ligii Campionior.

Matei, care a fost introdus pe teren în minutul 63, a marcat după doar şase minute. Primul gol al croaţilor a fost înscris de Misici, în minutul 4.

Partida retur se va disputa la 18 iulie, în Ţara Galilor, pe terenul celor de la TNS.

AZI se dă VERDICTUL LA TAS! Cine câştigă titlul în România: FCSB sau Viitorul?... Antrenorul unei echipe din România, implicat într-un accident de circulaţie cumplit! Maşina a luat foc: Unul dintre copi...

Hello Chef sezonul 7, 23 martie 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Dianei Matei Sambata, 23.03.2024, 15:30