Gazdele au deschis scorul din penalty, chiar înainte de pauză, dar dinamoviștii au smuls un rezultat de egalitate grație unei super execuții a lui Cosmin Matei.

Dinamoviștii au ratat șansa de-a egala Petrolul în clasament și rămân pe poziția a patra, cu opt puncte acumulate în primele patru runde ale Ligii I, după 1-1 cu echipa lui Pinalti. De cealaltă parte, nemțenii se simt excelent cu Florin Marin. Ceahlăul ocupă locul 11, cu patru puncte strânse.

Campionatul Naţional de Rallycross și-a desemnat câștigătorii... Daca suferi de inimă, stai liniștit! GALERIE FOTO cu fetele de la Campionatul Mondial de Rugby!...