Antena Căutare

21 de ani de Antena 1 și prieteniile dintre vedete! Alina Pușcaș și Diana Munteanu vorbesc despre prietenia lor incredibilă!

Pe 29 noiembrie, se împlinesc 21 de ani de când Antena 1 e mereu aproape de telespectatorii săi, oferindu-le divertisment și programe de calitate, dar și campanii jurnalistice și umanitare în urma cărora mii de oameni au fost ajutati, îndrumați și sprijiniți în momente mai puțin fericite din viața lor, campanii în urma cărora s-au schimbat legi și proceduri.

Pe 29 noiembrie, se împlinesc 21 de ani de când Antena 1 e mereu aproape de telespectatorii săi, oferindu-le divertisment și programe de calitate, dar și campanii jurnalistice și umanitare în urma cărora mii de oameni au fost ajutati, îndrumați și sprijiniți în momente mai puțin fericite din viața lor, campanii în urma cărora s-au schimbat legi și proceduri.

La 21 de ani de Antena 1 vedetele postului fac o introspecție în sufletele lor vorbesc despre prieteniile legate intre ei, despre cele mai dragi amintiri momente care fac parte din istoria lor personala.

Alina Puscaș și Diana Munteanu

1. V-ati imprietenit mai mult la Danseaza printre stele. Cum v-ati descoperit? Ce v-a apropiat cel mai mult?
Alina: Da, ne-am imprietenit mai mult la „Danseaza printre stele” pentru ca am petrecut foarte mult timp impreuna si am avut ocazia sa ne cunoastem in tot felul de ipostaze si stari emotionale. Eu am descoperit o Diana Munteanu foarte volubila, plina de energie, luptatoare, extrem de corecta si principiala care in nici un caz nu ar juca vreodata un rol doar de dragul de a incerca sa-ti intre la inima. Diana este pur si simplu asa cum o vezi de la prima discutie... e genul de om care cauta in tine, dar si ofera in acelasi timp bucuria de a trai frumos. Are un zambet si o buna dispozitie absolut contagioase.
Diana: M-am bucurat sa o descopar pe Alina si sa o cunosc mai bine. Am stat mult impreuna in perioada asta si ne-am dat seama ca de foarte multe ori gandim la fel si o admir mult pentru ca e un om frumos cu totul.

2. Acum ca emisiunea s-a terminat veti continua sa va mai vedeti, sa stati la povesti?
Alina: Normal ca vom sta la povesti mai ales ca as avea destul de multe de invatat de la ea din experienta vietii de familie cu un copil. Chiar am discutat ca isi doreste sa mai iasa asa, cu fetele, sa mai iasa putin din cotidian si cred ca suntem foarte compatibile si in aceasta privinta. Prima intalnire sper sa fie la ea acasa, la o masa, pentru ca stiu ca se pricepe de minune la gatit.
Diana: Da, practic n-am apucat sa petrecem prea mult, ne-au legat repetitiile si ne-am promis cateva iesiri in urmatoarea perioada.

3. Ce crezi ca a adus Alina/respectiv Diana nou in viata ta?
Alina: O noua prietenie frumoasa si un model principial demn de urmat.
Diana: Mi-am dat seama ca este un om caruia ii pot cere oricand o parere si va fi sincera. E o persoana tonica si cu suflet de copil!

4. Ce are Alina/respectiv Diana special, in opinia ta?
Alina: Diana este speciala prin felul ei de a fi si zambetul larg pe care il expune cu atata relaxare si pofta! Asa ar trebui sa fim cu totii zi de zi, ca Diana.
Diana: O sensibilitate aparte...

Care sunt dorinţele tale? Care sunt lucrurile la care visezi? Enumeră-le mai jos, iar fix peste un an vei primi această listă pe adresa ta de email pentru a vedea cate dintre ele au devenit realitate! http://vreimaimult.a1.ro

21 de ani de Antena 1, 21 de momente speciale din viața vedetelor! Cele mai reușite transformări de la „Te cunosc de und... SuperBingo Metropolis: Câștigă și Bani și Casă și Mașină!...

Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰

Video recomandate
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 4: Mousse de ciocolată cu fructe de pădure
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 4: Mousse de ciocolată cu fructe de pădure Marti, 23.04.2024, 10:00
Ai filme bune în AntenaPLAY Vezi acum
Citește și
Ultimele știri
x