Articole despre academica clinceni

Poli Iaşi vinde bilete virtuale la meciul cu Academica Clinceni, care va avea loc fără spectatori

Fanii echipei Poli Iaşi vor avea posibilitatea să-şi arate ataşamentul faţă de formaţia favorită, cumpărând bilete virtuale, chiar dacă meciul de pe teren propriu cu Academica Clinceni se va desfăşura fără spectatori.

Miercuri, 11.03.2020, 15:03
Academica Clinceni - FC Voluntari, scor 1-2, în Liga I. Victorie pentru oaspeți, după aproape şase luni!

FC Voluntari a obţinut al doilea succes în Liga I, învingând, sâmbătă, în deplasare, cu 2-1 (1-1), formaţia Academica Clinceni, în etapa XXIII-a a Ligii I.

Sambata, 01.02.2020, 15:37
Academica Clinceni s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, după 2-0, cu FC Botoşani

Academica Clinceni a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), formaţia FC Botoşani, calificându-se în sferturile de finală ale Cupei României.

Miercuri, 30.10.2019, 16:24
Academica Clinceni va juca meciurile de pe teren propriu la Călăraşi

Începând cu etapa a 9-a a Campionatului Naţional CASA Liga 1, echipa FC Academica Clinceni îşi va desfăşura meciurile considerate pe teren propriu pe stadionul Ion Comşa din Călăraşi.

Vineri, 06.09.2019, 12:48
Comisia de Disciplină: Sancţiuni financiare pentru Dinamo, Hermannstadt, Academica Clinceni şi Sepsi Sfântu Gheorghe

Grupările Dinamo, Hermannstadt, Academica Clinceni şi Sepsi Sfântu Gheorghe au fost penalizate cu câte 3000 de lei de către Comisia de Disciplină a FRF, după meciurile din etapa a şaptea a Ligii I, informează lpf.ro.

Miercuri, 28.08.2019, 16:11
Adrian Viorel Cojocaru arbitrează primul meci al etapei a 4-a Ligii I, Dinamo – Academica Clinceni

Arbitrul Adrian Viorel Cojocaru va conduce la centru partida Dinamo – Academica Clinceni, care se va disputa vineri, de la ora 21.00, în etapa a patra a Ligii I.

Joi, 01.08.2019, 16:06
Marius Avram arbitrează meciul pe care CFR Cluj îl va disputa cu nou-promovata Academica Clinceni

Arbitrii Marius Avram şi Ionuţ Coza vor conduce la centru partidele Academica Clinceni – CFR Cluj şi FC Botoşani – FC Voluntari, care se vor disputa sâmbătă, în etapa a doua a Ligii I:

Vineri, 19.07.2019, 17:27