Articole despre cupa turciei

Echipa lui Şumudică, eliminată din Cupa Turciei de o formaţie de liga a treia

Formaţia Gazişehir Gaziantep, antrenată de Marius Şumudică şi cu Alin Toşca în componenţă, a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 (1-1), echipa din eşalonul al treilea Kirklarelispor, în a doua manşă a turului cinci al Cupei Turciei. Însă formaţia lui Şumudică a părăsit competiţia, după ce a pierdut prima manşă, scor 1-2.

Miercuri, 18.12.2019, 16:17
Gazişehir Gaziantep, formaţia lui Marius Şumudică, s-a calificat în turul 4 al Cupei Turciei

Formaţia Gazişehir Gaziantep, antrenată de Marius Şumudică, s-a calificat în turul 4 al Cupei Turciei, după ce a învins, joi, cu scorul de 4-0, echipa Kırıkkale Büyük Anadoluspor.

Joi, 26.09.2019, 17:11
ULTIMA ORĂ! Marius Șumudică ”lovește” din nou în Turcia! Ce a realizat excentricul antrenor român în această după-amiază

Marius Șumudică este de neoprit în Turcia. După ce în campionat se dovedește a fi invincibil în fața granzilor, remizând atât cu Fenerbahce, cât și cu campioana Beșiktaș, Șumudică a realizat azi o nouă...

Joi, 14.12.2017, 13:51
Galatasaray, eliminata in semifinalele Cupei Turciei/ Hagi: "Nu ma gandesc la demisie"

Echipa antrenata de Gheorghe Hagi, Galatasaray Istanbul, a ratat in aceasta seara calificarea in semifinalele Cupei Turciei, dupa ce nu a reusit decat un 0-0 pe tren propriu cu Gaziantespor. In tur Galata a pierdut cu 3-2.

Miercuri, 02.03.2011, 00:00