Articole despre daria kasatkina

Jaqueline Cristian a avut parte de o accidentare cumplită pe teren, la Doha. Ce s-a întâmplat cu jucătoarea de tenis

Jaqueline Cristian a trecut prin momente dificile, după ce câştigase primul set cu Daria Kasatkina la Doha. Jucătoarea de tenis s-a accidentat cumplit și a fost scoasă de pe teren în scaun cu rotile.

Marti, 22.02.2022, 16:40
Irina Bara a fost eliminată de Kasatkina în turul doi la Lyon

Jucătoarea Irina Bara, locul 168 WTA, a fost eliminată, joi, de sportiva rusă Daria Kasatkina, numărul 73 mondial, în turul doi al turneului de la Lyon, cu premii totale de 275.000 de dolari.

Joi, 05.03.2020, 16:57
Cadou special pentru Simona Halep de ziua ei! WTA a anunțat oficial: românca va participa la Turneul Campioanelor!

Exact în ziua în care a împlinit 26 de ani, Simona Halep a primit un ”cadou” deosebit” din partea WTA. Forul internațional a anunțat că românca, alături de Karolina Pliskova, Elina Svitolina și Venus...

Miercuri, 27.09.2017, 10:44
NEVEROSIMIL! Simona Halep pierde categoric în turul II de la Wuhan, 2-6, 1-6 cu rusoaica Daria Kasatkina

La o lună distanță de la dueroasa înfrângere împotriva Mariei Șarapova din turul I de la US Open, Simona Halep a revenit pe terenul de joc, însă nu a făcut-o cu dreptul. A doua jucătoare a lumii a fost de nerecunoscut...

Marti, 26.09.2017, 13:14