Atenție mare domnișoarelor, pentru că urmează o veste șoc: Ștefan Stan va deveni TĂTIC. Se pare că iubita lui, Didi, este însărcinată.

Revenire! Dido lucreaza la un nou album ce va include doua duete-surpriza

Vesti bune pentru fanii lui Dido! Cantareata britanica lucreaza la un nou album, ce va include cel putin doua duete-surpriza, artista colaborand cu nume mari din industria muzicala pentru acest al patrulea disc din cariera ei.

Sambata, 11.08.2012, 16:44
CS Mioveni - Otelul Galati 1-2/ Campionii, la un punct de cupele europene

Campioana Romaniei s-a apropiat la un singur punct de zona cupelor europene, dupa victoria din deplasare cu CS Mioveni, scor 2-1. Didi a inscris ambele goluri ale Otelului in prima repriza, insa Mioveniul a redus din diferenta din penalty dupa pauza.

Luni, 09.04.2012, 00:00
Didi, la Otelul Galati

Campioana a facut primul transfer de marca in mercato-ul de iarna, achizitionandu-l pe Didi de la FCM Targu Mures.

Miercuri, 18.01.2012, 00:00
FCM Targu Mures - CFR Cluj 0-0/ Ardelenii, al treilea meci consecutiv fara victorie

Campioana CFR Cluj continua parcursul dezastros din aceasta editie de campionat, nereusind decat un rezultat de egalitate cu FCM Targu Mures, scor 0-0, in deplasare, in penultimul meci din cadrul etapei a 25-a.

Luni, 11.04.2011, 00:00