Articole despre divizia b

Cutremur in liga secunda: 3 echipe excluse, alte 5 depunctate

Conform unor speculatii, FC Branesti, Ariesul Turda si Muresul Deva ar fi fost excluse din competitie din cauza datoriilor neonorate.

Sambata, 11.02.2012, 00:00
Bihorul pierde la Slatina, Bistrita invinge la Sanmartin. Vezi rezultatele din liga secunda!

Divizia B a programat sambata meciurile penultimei etape a turului. Calculele hartiei s-au conformat pe majoritatea stadioanelor.

Sambata, 19.11.2011, 00:00
Reghecampf răspunde acuzaţiilor de blat: "Cei de la Farul nu stiu ce vorbesc”

Antrenorul celor de la FC Snagov, Laurentiu Reghecampf, considera aceste acuze ca fiind aberante si ii raspunde patronului de la Farul.

Vineri, 11.11.2011, 00:00
FC Bihor – Muresul Deva 1-1 \ Markus aduce un punct pentru oradeni

FC Bihor a terminat la egalitate pe teren propriu, 1-1, cu Muresul Deva intr-un meci restanta din etapa a VIII-a. Golurile au fost marcat de Petrescu in minutul 85, respectiv Markus un minut mai tirziu.

Miercuri, 19.10.2011, 00:00
Arbitru batut de un suporter

Traim in epoca de piatra! Un arbitru a fost batut de un suporter la un meci din Divizia B! Centralul Eduard Constantinescu a luat pumni in cap de la un spectator in stare de ebrietate, si a lesinat!

Sambata, 27.11.2010, 20:32