Articole despre etapa 8

FC Vaslui - CS Severin 2-1/ Moldovenii castiga in minutul 92, dupa fault evident in atac. Vezi rezultatele etapei si clasamentul!

Meci cu scandal la Vaslui! Formatia antrenata de Marius Sumudica s-a impus in minutul 90+2, in fata lui CS Turnu Severin, in urma unui fault evident in atac facut chiar de catre marcatorul golului, Ousmane N'Doye.

Marti, 18.09.2012, 01:29
Turul Frantei: Rui Alberto Da Costa Faria, invingator in etapa a 8-a

Rui Alberto Da Costa Faria (Portugalia/ Movistar) a castigat etapa cu numarul opt din Turul Frantei, desfasurata intre Aigurande si Super-Besse Sancy, pe o distanta totala de 189 de kilometri.

Sambata, 09.07.2011, 00:00
Liga 2/ FC Arges, un nou pas gresit. Vezi rezultatele inregistrate in etapa 8!

FC Arges a facut un nou pas gresit pe teren propriu si este tot mai aproape de liga a III-a! Pitestenii au remizat cu Vointa Sibiu, scor 1-1, intr-un meci din cadrul etapei a 8-a din Liga 2. Concordia a smuls pe final o remiza la Steaua II, iar Mioveni a pierdut la Alba Iulia. Iata toate rezultatele de inregistrate in cele doua serii!

Sambata, 16.10.2010, 00:00
VIDEO Craiova - Rapid 1-1/ Remiza lui Craciunescu

Universitatea Craiova si Rapid au remizat, scor 1-1, in cel mai intersant meci al etapei a 8-a din Liga 1. Oltenii au deschis scorul prin Wobay, in minutul 53, iar Marius Constantin a restabilit egalitatea pentru giulesteni in minutul 64.

Vineri, 17.09.2010, 00:00
U Craiova - Rapid, in direct de Antena 1, vineri, 17 septembrie, ora 20:30. Vezi programul etapei a-8-a!

Disputa Universitatea Craiova – Rapid Bucuresti va fi transmisa in direct de Antena 1, vineri, 17 septembrie, ora 20:30. Liga Profesionista de Fotbal a publicat programul etapei a VIII-a din Liga 1, care se va deschide cu partida dintre Gaz Metan Medias si U Cluj. Steaua - Astra va incheia etapa luni, 20 septembrie, de la ora 20.30.

Luni, 13.09.2010, 00:00