Articole despre fc zurich

Smiley News: Cronica amuzantă a meciului Steaua - FC Zurich

Cătălin Oprişan, redactorul şef de la a1.ro, a prezentat la rubrica Smiley News, de la Neatza cronica amuzantă a meciului Steaua - FC Zurich.

Vineri, 21.10.2016, 08:41

Vineri, 21.10.2016, 08:13
Unul din calaii Vasluiului pleaca in Bundesliga

Fundasul stanga al lui FC Zurich, Ricardo Rodriguez are oferta de la Wolfsburg.

Vineri, 30.12.2011, 00:00
Adrian Porumboiu: "Lui Yero Bello trebuia sa ii aduc pensia"

Adrian Porumboiu si-a desfiintat atacantul dupa meciul de la Zurich.

Joi, 15.12.2011, 00:00
FC Zurich - FC Vaslui 2-0 / Moldovenii rateaza calificarea

Vasluienii nu au reusit sa treaca in saisprezecimile Europa League, desi o victorie in fata unui adversar fara obiectiv le-ar fi fost suficienta

Miercuri, 14.12.2011, 00:00
Grasshopper a pierdut la masa verde derby-ul cu FC Zurich din cauza suporterilor

Un alt caz de violenta pe staduon a decis scorul unui meci in Elvetia.

Sambata, 19.11.2011, 00:00
FC Vaslui - FC Zurich 2-2 / Egal cu gust de infrangere pentru moldoveni

FC Vaslui a incheiat la egalitate, scor 2-2, meciul de la Piatra Neamt cu FC Zurich din grupa D a Europa League. Echipa lui Viorel Hizo a reeditat practic meciul de la Roma cu Lazio. A fost condusa la pauza, a intors rezultatul dupa pauza, a avut om in plus, dar nu a reusit sa se impuna.

Joi, 29.09.2011, 00:00