Gerard Butler a fost transportat de urgenţă la spital, după un accident cu motocicleta

Actorul de 47 de ani conducea prin Los Angeles, atunci când a fost acroşat de o maşină. În urma incidentului, starul de la Hollywood s-a ales cu câteva fracturi, vânătăi şi tăieturi. La premiera filmului "Geostorm", în care joacă, Gerard...

VIDEO! Criza de ras in direct la CNN! Vezi ce stire l-a starnit pe prezentator!

Moderatorul CNN, Anderson Cooper a bufnit in ras in direct, in timp ce relata cum actorul Gerard Depardieu a urinat pe culoarul unui avion.

Vineri, 19.08.2011, 00:00
VIDEO Anglia - SUA 1-1/ Gafa lui Green

Statele Unite ale Americii au furnizat prima mare surpriza de la Cupa Mondiala, remizand cu nationala Angliei, scor 1-1, in primul meci din Grupa C. Steven Gerard a deschis scorul in minutul 4, iar egalitatea a fost stabilita de Clint Dempsey, in minutul 41, dupa o grava eroare a portarului Green.

Sambata, 12.06.2010, 00:00