Articole despre george puşcaş

Puşcaş a marcat, dar Reading a pierdut după prelungiri în Cupa Angliei; Chelsea a eliminat Liverpool

Atacantul George Puşcaş a marcat un gol, însă formaţia Reading a fost învinsă, scor 2-1, după prelungiri, de Sheffield United şi s-a calificat în sferturile Cupei Angliei. Tot în sferturi a ajuns şi Chelsea, care a eliminat Liverpool, scor 2-0.

Miercuri, 04.03.2020, 08:00
Puşcaş ar putea reveni sâmbătă pe teren, după o accidentare suferită în decembrie

Fotbalistul echipei Reading, George Puşcaş, ar putea reveni pe teren sâmbătă, după accidentarea suferită în urmă cu o lună, informează Evening Express.

Vineri, 10.01.2020, 17:29
George Puşcaş, nominalizat la golul lunii august

Atacantul formaţiei Reading George Puşcaş a fost nominalizat în ancheta care va stabili cel mai frumos gol din liga a doua engleză, în luna august, informează presa engleză.

Luni, 16.09.2019, 10:43