Articole despre lavezzi

Preliminarii CM 2014​: Argentina - Bolivia 1-1/ "Pumele", inca un pas gresit

Argentina isi continua seria meciurilor dezamagitoare din campania de calificare pentru Cupa Mondiala din 2014. "Pumele" au remizat pe teren propriu cu Bolivia, scor 1-1, intr-o partida contand pentru etapa a 3-a a zonei Americii de Sud.

Sambata, 12.11.2011, 00:00
Mutu a debutat cu stangul la noua echipa / Cesena - Napoli 1-3

Cesena, noua echipa a lui Adrian Mutu, care s-a aflat pe teren toate cele 90 de minute, nu a reusit sa reziste pe teren propriu in fata lui Napoli, una dintre reprezentantele Italiei in Liga Campionilor. Echipa de langa Vezuviu s-a impus cu 3-1, profitand si de faptul ca, din minutul 55, a evoluat in superioritate numerica.

Duminica, 11.09.2011, 00:00
Lavezzi la Inter pentru a-l inlocui pe Eto’o, Giuseppe Rossi la Napoli

Tentat de rusii de la Anzhi Makachkala cu un salariu de 20 de milioane de euro pe sezon, Samuel Eto’o ar putea parasi Interul, locul sau in atacul ner-azzuro putand fi luat de argentinianul Ezequiel Lavezzi.

Joi, 11.08.2011, 00:00