Articole despre lemnaru

Rapid termina la egalitate cu Pandurii (2-2)

Rapid a remizat astazi pe teren propriu cu Pandurii, scor 2-2. Gorjenii au fost cei care au deschis scorul prin Lemnaru, dar pina la pauza Rapid a trecut in avantaj dupa golurile lui Grigore si Teixeira.

Duminica, 13.05.2012, 00:00
VIDEO! Pandurii, aproape de podium / Pandurii Tg Jiu - CS Mioveni 5-1

Pandurii Tg. Jiu a urcat pe locul 4 in Liga I, dupa ce echipa gorjeana a invins cu scorul de 5-1 pe CS Mioveni in ultimul meci din etapa a VI-a.

Marti, 13.09.2011, 00:00
Pandurii Tg. Jiu - CFR Cluj 2-0/ Gaz Metan face scor cu Vointa Sibiu

Pandurii Tg. Jiu a invins pe teren propriu cu scorul de 2-0 pe CFR Cluj in ultimul meci din din etapa a 4-a din Liga I, golurile gorjenilor fiind marcate de Lemnaru si Cardoso.

Luni, 22.08.2011, 00:00
FC Timisoara - Pandurii Tg. Jiu 2-2/ Inca un pas gresit spre titlu

FC Timisoara nu a reusit decat o remiza in meciul cu Pandurii Targu Jiu din etapa a 26-a. Banatenii au deschis scorul prin Magera, dar s-au vazut condusi dupa golurile lui Vranjes si Lemnaru. Golgeterul campionatului, Ianis Zicu, a iesit la rampa la momentul potrivit si a salvat un punct pentru gazde in ultimul minut.

Miercuri, 13.04.2011, 00:00
Universitatea Craiova - Pandurii Targu Jiu 0-2 / Muica suntem neam de Lemn(aru)

Universitatea Craiova a pierdut derbyul Olteniei si se afla la 4 puncte de locul care asigura salvarea de la retrogradare.

Joi, 07.04.2011, 00:00
VIDEO Rapid - U Cluj 3-0/ Victorie la pas

Dupa trei partide fara victorie, Rapid simte din nou gustul succesului invingand fara probleme, pe teren propriu, formatia Universitatea Cluj, scor 3-0, intr-un meci contand pentru etapa a 16-a din Liga 1.

Vineri, 19.11.2010, 00:00