Articole despre locul 29

Ricky Brabec a câştigat Raliul Dakar la moto. Gyenes a terminat pe 29 la moto şi pe primul loc la “Original by Motul”

Americanul Ricky Brabec a câştigat, vineri, Raliul Dakar la moto, prima ediţie a competiţiei desfăşurată în Arabia Saudită. Românul Emanuel Gyenes a încheiat pe locul 29 la moto şi pe prima poziţie la “Original by Motul’, categorie care i-a inclus pe competitorii fără asistenţă,

Vineri, 17.01.2020, 13:37
România a urcat două poziţii şi este pe locul 29 în clasamentul FIFA

România a urcat de pe locul 31 pe poziţia 29, cu un total de 1495 de puncte, în clasamentul FIFA/Coca-Cola, dat publicităţii joi. În această lună, tricolorii au învins cu scorul de 3-0 naţionala Insulelor Feroe şi au remizat cu Norvegia, scor 1-1, în preliminariile Euro-2020.

Joi, 24.10.2019, 13:46