Cutremur in liga secunda: 3 echipe excluse, alte 5 depunctate

Conform unor speculatii, FC Branesti, Ariesul Turda si Muresul Deva ar fi fost excluse din competitie din cauza datoriilor neonorate.

Sambata, 11.02.2012, 00:00
Victorii pentru Viitorul si Poli, infrangeri pentru UTA si Gloria Buzau

Ultimele doua meciuri ale etapei a unsprezecea din seria Vest s-au desfasurat duminica de la ora 11 si au adus-o pe Timisoara la egalitate cu Bistrita iar pe Batrana Doamna in afara podiumului. In Seria Est, echipa lui Hagi a egalat Delta Tulcea in fruntea clasamentului dupa victoria de la Otopeni.

Duminica, 30.10.2011, 00:00
FC Bihor – Muresul Deva 1-1 \ Markus aduce un punct pentru oradeni

FC Bihor a terminat la egalitate pe teren propriu, 1-1, cu Muresul Deva intr-un meci restanta din etapa a VIII-a. Golurile au fost marcat de Petrescu in minutul 85, respectiv Markus un minut mai tirziu.

Miercuri, 19.10.2011, 00:00
Meciul de tineret dintre Romania si Franta amana partida FC Bihor - Muresul Deva

FC Bihor Oradea este clubul din Liga a II-a cu cei mai multi jucatori convocati de Emil Sandoi la lotul de tineret pentru confruntarea cu Franta.

Luni, 03.10.2011, 00:00