Articole despre nani

Campionatul Mondial Rusia 2018: 8 staruri din fotbalul internațional, OUT de la Mondiale ? Printre ei: 2 campioni mondiali și 2 campioni europeni

Mai puțin de 80 de zile ne mai despart până la startul  Campionatul Mondial de Fotbal din Rusia 2018. Pe 14 iunie, Luzhniki Stadium din Moscova va găzdui lovitura de start a meciului Rusia - Arabia Saudită și vom consemna startul...

Marti, 27.03.2018, 14:19
Gianina Corondan - "Nani, Nani"

Gianina Corondan interpretează melodia - "Nani, Nani".

Marti, 23.09.2014, 09:10
IMAGINI ŞOCANTE! Doi fotbalişti au avut o seară de coşmar în Liga Campionilor

Valencia şi Hubocan n-au avut cea mai fericită seară în meciurile din Champions League. Fotbalistul lui United s-a ales cu un ochi umflat, în timp ce jucătorul de la Zenit a şocat spectatorii cu faţa plină de sânge

Joi, 20.03.2014, 11:56
VIDEO! Super-Meci in Super-Cupa Angliei: United invinge pe City cu 3-2 (dupa 0-2)

Manchester United a castigat primul trofeu al sezonului, Supercupa, dupa o victorie dramatica in fata marilor rivali de la City: United a invins cu 3-2 (cu gol decisiv marcat de Nani in minutul 90), dupa ce fusese condusa cu 2-0 la pauza!

Duminica, 07.08.2011, 00:00
Portughezul Nani va rata Cupa Mondiala

Fotbalistul formatiei Manchester United, portughezul Nani, va rata turneul final al Cupei Mondiale, dupa ce s-a accidentat grav la clavicula, informeaza Marca. Jucatorul "diavolilor" va fi inlocuit de Ruben Amorim, fotbalistul campioanei Benfica Lisabona.

Marti, 08.06.2010, 00:00