Articole despre norwich

Tottenham, eliminată în optimile de finală ale Cupei Angliei de Norwich. Eric Dier a urcat în tribună şi a vrută să bată un suporter

Echipa Tottenham a fost învinsă, miercuri, pe teren propriu, de Norwich, ultima clasată din Premier League, după executarea loviturilor de departajare, în optimile de finală ale Cupei Angliei.

Joi, 05.03.2020, 09:15
Un şofer din Norwich a fost suspendat de la locul de muncă pentru că a refuzat să conducă un autobuz cu număr în culorile curcubeului

Un şofer din Norwich care nu a vrut să conducă un autobuz cu numărul decorat în culorile curcubeului, simbolul minorităţii gay, a fost suspendat de la locul de muncă, scrie The Guardian.

Joi, 15.08.2019, 11:58
Englezii sunt cu ochii pe Sougou! Aston Villa si Newcastle si-au trimis scouterii pe Old Trafford

Modou Sougou este cel mai curtat fotbalist al campioanei CFR Cluj in aceasta perioada. La meciul cu Manchester United, din Liga Campionilor, mai multe echipe au anuntat ca isi vor trimite scouterii sa urmareasca evolutia atacantului de 27 de ani.

Miercuri, 05.12.2012, 13:58
Premier League: Manchester Utd. pierde fotoliul de lider. Gabi Tamas, integralist in WBA - Chelsea 2-1

Seria de sase victorii consecutive in campionat pentru Manchester United a fost intrerupta de Norwich, care s-a impus pe teren propriu cu scorul de 1-0, intr-un meci contand pentru etapa a 12-a din Premier League.

Sambata, 17.11.2012, 21:55
Premier League: City si United raman neinvinse. Liverpool castiga derby-ul cu Everton

City si United merg cap la cap dupa ce au obtinut alte doua victorii in etapa a 7-a din Premier League. "Diavolii" s-au impus mai greu decat o arata scorul in fata lui Norwich, 2-0, in timp ce rivalii de la City au spulberat in deplasare pe Blackburn, scor 4-0. Liverpool a castigat derby-ul cu Everton, scor 2-0.

Sambata, 01.10.2011, 00:00
Premier League: Liverpool, noul lider. Accidentare terbila pentru Drogba. Vezi rezultatele din etapa 3-a!

Liverpool isi continua startul bun de sezon invingand si pe Bolton, scor 3-1, pe teren propriu, intr-un meci contand pentru etapa a 3-a din Premier League. Henderson a deschis scorul in minutul 15, pentru ca in repriza secunda, Skrtel si Adam sa duca scorul la 3-0 intr-un interval de un minut. Ivan Klasnic a marcat golul de onoare pentru oaspeti in prelungirile partidei.

Sambata, 27.08.2011, 00:00