Ingrijitorii de la parcurile zoo sunt obisnuiti cu puiutii de animale de dimensiuni aproape miniaturale, insa cu siguranta acestia nu s-au asteptat sa vada o creatura atat de mica si adorabila ca cea din imaginile urmatoare.

Spania, fara Torres si Pedro in amicalul cu Venezuela

Selectionerul Vicente del Bosque a anuntat lotul cu care campioana europeana si mondiala va infrunta formatia sud-americana pe 29 februarie.

Vineri, 24.02.2012, 00:00
Pedro va lipsi in primul El Clasico din 2013

Micutul jucator ofensiv catalan s-a accidentat in returul cu Osasuna si va lipsi cel putin doua partide.

Sambata, 14.01.2012, 00:00
Liga Campionilor: FC Barcelona, prima finalista

FC Barcelona este prima finalista a Ligii Campionilor, editia 2010-211. Catalanii au remizat cu Real Madrid, scor 1-1, in mansa secunda din cadrul semifinalelor, dar merg in ultimul act dupa succesul din tur (2-0). Pedro a deschis scorul in minutul 54, iar Marcelo a restabilit egalitatea zece minute mai tarziu.

Marti, 03.05.2011, 00:00