Articole despre qiang wang

Serena Williams s-a calificat în semifinalele US Open după "12-1" cu Qiang Wang şi după cel mai scurt meci al anului. Williams a bătut recordul Simonei Halep din 2019

Americanca Serena Williams, locul 8 WTA, s-a calificat, marţi, în semifinalele US Open, după ce a învins-o, cu scorul de 6-1, 6-0, pe jucătoarea chineză Qiang Wang, locul 18 WTA.

Miercuri, 04.09.2019, 08:29
Ce adversară sexy are Simona Halep în sferturi, la Miami! Cum arată Qiang Wang

​Simona Halep se pregătește să marcheze încă o victorie importantă din cariera sa, după ce a reușit să se califice în semifnalele turneului de la Miami. Sportiva o va avea adversară pe sexy chinezoaica Qiang Wang, numărul 18 WTA.

Marti, 26.03.2019, 15:09
Simona Halep, furioasă și iute în meciul cu Qiang Wang de la Indian Wells! Liderul WTA, evoluție superbă și calificare în ”sferturi”

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de categorie Premier Mandatory de la Indian Wells. Liderul WTA a trecut în minimum de seturi, scor 7-5, 6-1, de chinezoaice  Qiang Wang, locul 55 WTA....

Marti, 13.03.2018, 21:24