Articole despre rezultate etapa 2

Liga 2: Timisoara castiga dramatic la Slatina. Poli Iasi se impune la Tulcea. Vezi rezultatele din etapa 2!

Astazi au avut loc meciurile din etapa a doua a Ligii secunde. In cel mai disputat meci al seriei de vest, Poli Timisoara a invins, in deplasare, pe Alro Slatina, cu 3-2, golul victoriei fiind marcat de Tames din lovitura de la 11 metri in chiar ultimul minut.

Sambata, 27.08.2011, 00:00
Bundesliga: Schalke 04 face scor cu Koln. Campioana pierde la Hoffenheim. Vezi rezultatele inregistrate in etapa 2!

Borussia Dortmund a inregistrat prima infrangere din actualul sezon, scor 0-1, in deplasare, cu Hoffenheim, intr-o partida contand pentru etapa a 2-a din Bundesliga. Singurul gol al meciului a fost inscris de Salihovic, in minutul 9.

Sambata, 13.08.2011, 00:00