Tocăniță de cartofi

Ingrediente 200 g cârnați de casă 200 g scăriță afumată 1kg cartofi 2 morcovi 3 cepe 2 roșii 2 căței de usturoi 2 ardei grași 1 gogoșar 100 ml ulei 1 linguriță boia dulce o...

Luni, 27.02.2017, 17:12
VIDEO VIRAL! A vrut să umilească portarul, dar s-a făcut de râs!

Meciul amical dintre AS Roma și Manchester City a fost decis la penalty-uri, acolo unde Joe Hart a făcut senzație

Miercuri, 22.07.2015, 09:27
Pui caprese a la Roxana Doroftei

Ingrediente - piept de pui - roșii - mozarella - busuioc - sare - piper Mod de preparare Se ia pieptul de pui și se curăță, se spală și se pune la cuptor timp de 15 minute la 170 de grade, după ce în prealabil se crestează și...

Luni, 17.03.2014, 13:30
Roxana Ionescu şi Flavia Mihăşan, antrenament cu scăriță

Florin Neby a prezentat la Neatza o metodă de antrenament mai puţin obişnuită! Roxana Ionescu şi Flavia Mihăşan au făcut un antrenament cu scarita.

Joi, 27.02.2014, 08:28
Adrian Mutu, al doilea gol pentru Ajaccio. "Briliantul" a inscris din penalty printr-o "scarita" de efect

Adrian Mutu a reusit sa aduca un punct important pentru formatia sa, Ajaccio, in lupta pentru evitarea retrogradarii. Atacantul roman a inscris in minutul 74 dintr-o lovitura de la 11 metri, cu o scarita de senzatie, in remiza, scor 1-1, pe terenul lui Nancy.

Sambata, 24.11.2012, 23:22