Articole despre slovan liberec

Alexandru Băluţă a marcat golul victoriei echipei Slovan Liberec în meciul cu Ceske Budejovice

Mijlocaşul Alexandru Băluţă a marcat golul victoriei echipei lui, Slovan Liberec, în meciul cu Ceske Budejovice, disputat, miercuri, în deplasare, în etapa a XXV-a a campionatului ceh de fotbal.

Joi, 28.05.2020, 08:09
Star Matinal. Fotbalistul Alex Băluță se pregăteşte să schimbe scutece

Alexandru Băluță, fostul căpitan al oltenilor și actualul jucător de la Slovan Liberec este în culmea fericirii! Fotbalistul de 26 de ani traversează cea mai bună perioadă din viața lui, atât pe plan profesional, dar și pe plan personal....

Miercuri, 11.12.2019, 09:24
CFR Cluj s-a calificat in play-off-ul Ligii Campionilor

Campioana Romaniei, CFR Cluj, s-a calificat in play-off-ul Ligii Campionilor, dupa ce a invins, cu scorul general de 3-1, formatia ceha Slovan Liberec, in turul trei preliminar al competitiei.

Miercuri, 08.08.2012, 22:43
Champions League: FC Vaslui si CFR Cluj lupta pentru un loc in play-off

Vasluienii sunt neinvinsi pe teren propriu in cupele europene, insa pe stadionul Ceahlaul formatia antrenata de Marius Sumudica va da piept cu Fenerbache, care pare decisa sa atace inca din startul meciului. In partida tur, FC Vaslui si Fenerbahce au remizat, scor 1-1. Dupa 1-0 la Cluj, campioana CFR vrea sa transeze fara emotii calificarea pe terenul celor de la Slovan Liberec.

Miercuri, 08.08.2012, 11:47
Liga Campionilor: FC Vaslui, remiza de senzatie la Istanbul. CFR Cluj - Slovan Liberec 1-0

FC Vaslui a obtinut un rezultat surprinzator in infernul de la Istanbul, remizand pe terenul lui Fenerbahce, scor 1-1, in prima mansa a turului trei preliminar al Ligii Campionilor. Formatia antrenata de Marius Sumudica a fost la doar sase minute de o victorie senzationala. Moldovenii au deschis scorul prin Antal, in minutul 75, insa gazdele au izbutit egalarea prin Bekir Irtegun, in minutul 90. De asemenea, CFR Cluj a invins pe teren propriu, scor 1-0, formatia ceha Slovan Liberec, in aceeasi faza a competitiei.

Miercuri, 01.08.2012, 23:46