Biletul Zilei 03.04.2018. Duelurile din Liga Campionilor Juventus-Real și Sevilla-Bayern ne aduc un pont excelent

Biletul Zilei 03.04.2018 Într-o zi ”sfântă” pentru pariori, așa cum este aceasta de marți, din oferta noastră nu puteau lipsi meciurile de Liga Campionilor. De la tradiționala oră 21:45, la Torino și la Sevilla au loc două meciuri extrem de interesante, de la care am cules o cotă mai mult decât excelentă.

Biletul Zilei 03.04.2018. Allianz Stadium din Torino va găzdui reeditarea finalei de la Cardiff din 2017 a Ligii Campionilor. Juventus și Real Madrid se întâlnesc într-un meci al revanșei. La acest duel am ales să mizăm pe echilibru. Cel puțin după primele 45 de minute. Anticipăm că niciun dintre echipe nu va risca, dată fiind miza imensă a partidei: un loc în careul de ași al Ligii. În trei din ultimele 4 meciuri directe am avut ”x pauză”. Dacă și azi va fi la fel, o cotă superbă va deveni verde pe biletele noastre.

Biletul Zilei 03.04.2018. Din Italia sărim pe Estadio Ramón Sánchez Pizjuán din Sevilla, acolo unde performera optimilor, echipa care l-a lăsat acasă pe Mourinho, încearcă o victorie și cu granzii de la Bayern Munchen. Anticipăm că acest lucru nu se va întâmpla, dată fiind diferența uriașă de valoare dintre cele două echipe. Chiar dacă Sevilla a fost la un minut de o victorie cu Barcelona, astăzi vedem cum geniul de tactician al lui Jupp Heynckes va ieși în evidență.

Biletul Zilei 03.04.2018:

• 21:45 Juventus - Real Madrid x pauză - cotă 2,10
  • 21:45 FC Sevilla - Bayern Munchen 2 - cotă 1,65
  • Cotă finală: 3,46
Marius Șumudică, out de la Kayserispor ? Declarația tehnicianului român după eșecul la scor cu Fenerbahce... Scandal uriaș cu un fotbalist trecut pe la CFR Cluj. Lacina Traore, vândut de ardeleni pe 6 milioane de Euro, este acuza...