Biletul Zilei 05.07.2018! Meciurile sigure de joi ne-au adus câștigul!

Biletul Zilei 05.07.2018! Pentru a treia zi la rând, biletul de siguranță a fost ratat pe un singur meci. Am ales ieri, într-o zi fără mondial, să jucăm meciuri amicale. Două din cele trei alegeri au fost versi, cele mai mari cote. Cea mai scăzută a fost ”roșie”...ghinion!

Biletul Zilei 05.07.2018. Pentru biletul zilei de joi, una din nou fără o ofertă foarte bogată, am decis să mergem pe mâna a trei meciuri din Polonia, Bulgaria și San Marino. Sunt două ”oficiale” și un meci de pregătire.

Biletul Zilei 05.07.2018. Începem ziua cu un duel între polonezi și cehi. De la 20:00, Gornik Z. joacă un amical contra celor de la Opava. Anticpăm aici un meci cu goluri multe. Nu mai puțin de 22 de goluri s-au marcat în cele 7 amicale jucate de cele două echipe în această vară.

Biletul Zilei 05.07.2018. Apoi, de la 20:30, echipa lui Keșeru, Moți și Grigore, Ludogoreț, caută primul trofeu al sezonului în meciul din Supercupă cu Slavia Sofia. Vedem aici un meci în care echipa mai bună se va impune fără probleme încă din prima repriză. În 6 din ultimele 7 meciuri directe, Ludogoreț a condus la pauză.

Biletul Zilei 05.07.2018. Biletul de siguranță îl închidem cu un meci din preliminariile Europa League. De la 21:45, Folgore din San Marino și UE Engordany din Andorra luptă pentru calificarea în turul următor. În tur a fost 1-2. Dacă azi vom avea 2+ goluri, o cotă excelentă se înverzește pe biletul nostru.

Biletul Zilei 05.07.2018: CÂȘTIGĂTOR!

• 20:00 Gornik Z. - Opava peste 2,5 goluri - cotă 1,57 2-1
  • 20:30 Ludogoreț - Slavia Sofia 1 pauză - cotă 1,80 1-0
  • 21:45 Folgore - UE Engordany peste 1,5 goluri - cotă 1,45 1-1
  • Cotă finală: 4,09
Revista presei sportive, 05.07.2018: Cristiano Ronaldo, prima declarație după zvonurile plecării la Juventus; Barcelona,... Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Cum arată tabloul favoritelor la câștigarea trofeului înainte de ”sferturi”...