Brazilia a remizat cu Senegal, scor 1-1, într-un meci amical disputat în Singapore

Reprezentativa Braziliei a remizat, joi, scor 1-1, cu selecţionata Senegalului, într-un meci amical disputat pe stadionul naţional din Singapore.

Brazilia a marcat prin Firmino, în minutul 9. Pentru Senegal a înscris Diedhiou, în minutul 45+1.

Au evoluat: Ederson - Daniel Alves, Thiago Silva, Marquinhos, Alex Sandro (Renan Lodi) - Casemiro, Arthur (Matheus Henrique), Philippe Coutinho (Richarlison) - Gabriel Jesus, Roberto Firmino (Everton), Neymar.

Brazilienii vor mai disputa un amical în Singapore, duminică, în compania naţionaei Nigeriei.

O expoziţie de fotografie despre Epoca de Aur a Formulei 1, semnată de jurnalistul american Richard Kelley, în premieră ... Vești uriașe despre recuperarea lui Michael Schumacher: „Sper că vom putea cândva să asistăm împreună la...”...