Pontul Zilei 14.03.2018! Meciul Barcelona - Chelsea ne ajută să ne dublăm investiția azi

Pontul Zilei 14.03.2018. UEFA Champions League vine astăzi cu două meciuri diametral opuse ca importanță. Dacă duelul Beșiktaș - Bayern se joacă doar pentru că trebuie să se joace, dat fiind acel 0-5 din tur, meciul Barcelona - Chelsea are în spate o miză uriașă.

Pontul Zilei 14.03.2018. După 1-1 pe Stamford Bridge, Chelsea vine pe Nou Camp pentru a câștiga sau, în cel mai rău caz, pentru a scoate o remiză de la 2-2 în sus. Englezii mai au și varianta prelungirilor, însă e greu de crezut că putem avem un 1-1 final pe terenul Barcelonei.

Pontul Zilei 14.03.2018. De la meciul Barcelon - Chelsea am ales azi și pontul zilei! Nu avem neapărat la bază calificarea Barcelonei, ci rezultatul după primele 45 de minute. Astfel, anticipăm că trupa lui Messi, Suarez & co. va avea un start lansat și se va impune în prima repriză.

Pontul Zilei 14.03.2018. La baza acestui pont avem atât diferența de valoare evidentă între cele două echipe, dar și ultimele rezultate la pauză din meciurile directe jucate pe Nou Camp:
- 2012: Barcelona - Chelsea 2-1
- 2006: Barcelona - Chelsea 1-0

Pontul Zilei 14.03.2018: Barcelona - Chelsea 1 pauză - cotă 2,10 - CÂȘTIGĂTOR!

BREAKING NEWS! Procurorii DNA au descins la sediul Federației Române de Fotbal!... Lionel Messi, Regele Fotbalului, elimină Chelsea din Liga Campionilor, după 3 goluri în două partide! Cum arată tabloul ...