Biletul Zilei 03.07.2018! Cele mai sigure meciuri de marți aduc un pont excelent

Biletul Zilei 03.07.2018! După dubla câștigătoare de vineri, biletele de luni au dezamăgit. În ceea ce privește tichetul de siguranță, acesta a fost ratat cu zâmbetul pe buze. Am prins ambele meciuri de la Cupa Mondială, însă am ratat duelul Buzărnescu - Sabalenka.

Biletul Zilei 03.07.2018! Am mizat pe faptul că Mihaela va pierde. A pierdut doar primul set, după care și-a revenit și a ajuns în turul II la Wimbledon 2018. Astăzi, am decis să mergem pe mâna a trei meciuri amicale.

Biletul Zilei 03.07.2018! Primul duel se joacă de la ora 19:00. Lokomotiv Moscova întâlnește, pe teren neutru, echipa croată Osijek. Rușii, în debuturile de pregătiri, sunt extrem de fragili pe apărare. În atac, au însă forță. Mizăm la acest meci pe cel puțin 2 goluri, de preferat în ambele porți.

Biletul Zilei 03.07.2018! Apoi, de la 19:30, Mattersburg din Austria dă piept cu ungurii de la Gyirmot, într-un amical care, de asemenea, promite foarte multe goluri. În ultimele două dueluri, Mattersburg a marcat 8 goluri cu Moravce și Lafnitz.

Biletul Zilei 03.07.2018! Biletul de azi îl încheiem pe un amical 100% olandez. Genemuiden, din ligile inferioare, joacă împotriva celor de la Zwolle. Anticipăm un meci în care echipa de primă ligă se va impune la scor mare.

Biletul Zilei 03.07.2018:

• 19:00 Lok. Moscova - Osijek GG - cotă 1,70 0-0
  • 19:30 Mattersburg - Gyirmot peste 2,5 goluri - cotă 1,40 2-1
  • 20:30 Genemuiden - Zwolle peste 3,5 goluri - cotă 1,60 1-4
  • Cotă finală: 3,80
Cristiano Ronaldo pleacă de la Real Madrid! Ziarul de casă al madrilenilor: ”Au început negocierile!” Unde ajunge ”Balon... Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Columbia - Anglia, ora 21:00. Englezii caută primul ”sfert” Mondial după o pau...