Articole despre emanuel gyenes

Legenda Raliului Dakar şi-a prezentat spectaculoasa motocicletă la Neatza cu Răzvan şi Dani! "Am mers 920 de km" Video

Emanuel Gyenes, primul român din istorie care a câștigat o etapă din raliul Dakar, cel mai dur de pe planetă, a fost invitat la Neatza cu Răzvan şi Dani!

Miercuri, 19.02.2020, 12:20
Emanuel Gyenes - Legenda Raliului Dakar - şi-a prezentat spectaculoasa motocicletă la Neatza cu Răzvan şi Dani!

Miercuri, 19.02.2020, 09:58
Ricky Brabec a câştigat Raliul Dakar la moto. Gyenes a terminat pe 29 la moto şi pe primul loc la “Original by Motul”

Americanul Ricky Brabec a câştigat, vineri, Raliul Dakar la moto, prima ediţie a competiţiei desfăşurată în Arabia Saudită. Românul Emanuel Gyenes a încheiat pe locul 29 la moto şi pe prima poziţie la “Original by Motul’, categorie care i-a inclus pe competitorii fără asistenţă,

Vineri, 17.01.2020, 13:37
Emanuel Gyenes, locul 31 în etapa a 11-a a Raliului Dakar. La “Original by Motul”, românul s-a clasat pe poziţia a doua

Românul Emanuel Gyenes a ocupat locul 31 la clasa moto, joi,, în etapa a 11-a a Raliului Dakar, competiţie care se desfăşoară în Arabia Saudită. La “Original by Motul’, categorie care îi include pe competitorii care concurează fără asistenţă, Gyenes s-a clasat pe locul 2.

Joi, 16.01.2020, 16:07
Emanuel Gyenes, locul 14 în etapa a zecea a Raliului Dakar. La “Original by Motul”, românul continuă să fie lider

Românul Emanuel Gyenes a ocupat locul 14 la clasa moto, miercuri, în etapa a zecea a Raliului Dakar, competiţie care se desfăşoară în Arabia Saudită. La “Original by Motul’, categorie care îi include pe competitorii care concurează fără asistenţă, Gyenes s-a clasat pe locul 1.

Miercuri, 15.01.2020, 13:20
Emanuel Gyenes, locul 32 în etapa a noua a Raliului Dakar. La “Original by Motul”, românul este lider

Românul Emanuel Gyenes a ocupat locul 32 la clasa moto, marţi, în etapa a noua a Raliului Dakar, competiţie care se desfăşoară în Arabia Saudită. La “Original by Motul’, categorie care îi include pe competitorii care concurează fără asistenţă, Gyenes s-a clasat pe locul doi.

Marti, 14.01.2020, 16:15
Emanuel Gyenes, locul 34 în etapa a şasea a Raliului Dakar

Românul Emanuel Gyenes a ocupat locul 34 la clasa moto, vineri, în etapa a şasea a Raliului Dakar, competiţie care se desfăşoară în Arabia Saudită. La “Original by Motul’, categorie care îi include pe competitorii care concurează fără asistenţă, Gyenes s-a clasat pe locul doi.

Vineri, 10.01.2020, 17:04
Emanuel Gyenes, locul 43 în etapa a cincea la Raliul Dakar

Românul Emanuel Gyenes a ocupat locul 43 la clasa moto, joi, în etapa a cincea a Raliului Dakar 2018, competiţie care se desfăşoară în Arabia Saudită.

Joi, 09.01.2020, 15:15
Grand Prix-ul Romaniei in CM de Enduro va avea loc in weekend la Buzau

Emanuel Gyenes si Marton Szilveszter concureaza in acest weekend in primul Grand Prix din Campionatul Mondial de Enduro organizat in Romania. Cartierul general al evenimentului este in Piata Daciei din Buzau, iar startul in prima zi de concurs este programat sambata 9 iulie la ora 09.00.

Vineri, 08.07.2011, 00:00
Dakar/Etapa 12: Gyenes, locul 23! Sainz si Coma, castigatori!

Pilotul roman Emanuel Gyenes a ocupat locul 23 la clasa moto in etapa a 12-a a Raliului Dakar 2011, disputata, vineri, intre localitatile San Juan si Cordoba, pe o distanta de 678 de kilometri (555 de proba speciala). Gyenes a parcurs distanta in sapte ore si 52 de minute. Celalalt roman din competitie, Marcel Butuza (KTM), a incheiat etapa pe locul 61, cu timpul de zece ore, 3 minute si 47 secunde.

Sambata, 15.01.2011, 00:00
Dakar: Gyenes, cea mai buna clasare de etapa a unui roman!

Motociclistul roman Emanuel Gyenes continua parcursul bun in actuala editie a Raliului Dakar-2011, reusind in etapa a 10-a cea mai buna clasare a unui concurent roman in cea mai dura competitie din lume - locul 14, la clasa moto.

Joi, 13.01.2011, 00:00
Raliul Dakar 2011 in imagini. Vezi clasamentele!

Inceput in prima zi a anului, Dakar-ul, cel mai celebru rally-raid din lume, care se desfasoara pentru al treilea an consecutiv in America de Sud, ne ofera numeroase imagini spectaculoase. Carlos Sainz a castigat etapa a doua a Dakar-ului 2011, la clasa auto. Romanii au incheiat cele doua zile pe locurile 21 si, respectiv, 83.

Marti, 04.01.2011, 00:00