Articole despre locul trei

Inter Milano a câştigat la Parma, scor 2-1, şi şi-a consolidat locul trei în Serie A

Inter Milano a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-1 (0-1), formaţia Parma, în etapa a XXVIII-a a campionatului italian de fotbal, Serie A.

Luni, 29.06.2020, 08:26
Sondaj: Michael Bloomberg a urcat pe locul al treilea în preferinţele democraţilor, înaintea lui Warren, pentru nominalizarea la candidatura pentru preşedinţie

Fostul primar al New York-ului, Michael Bloomberg, a depăşit-o pe senatoarea Elizabeth Warren la numărul de alegători înregistraţi pentru nominalizarea candidatului democrat în alegerile prezidenţiale din noiembrie, după ce popularitatea sa a crescut constant în ultimele săptămâni, potrivit unui sondaj Reuters/Ipsos realizat la nivel naţional, publicat joi.

Vineri, 31.01.2020, 08:55
Simona Halep a urcat pe locul 3 WTA

Simona Halep a urcat de pe locul 4 pe locul 3, cu 5.561 de puncte, în clasamentul WTA dat publicităţii luni. În acelaşi timp, japoneza Naomi Osaka a coborât de pe locul 3 pe 4, cu 5.496 de puncte WTA.

Luni, 20.01.2020, 09:07
Simona Halep a urcat pe locul trei WTA, în primul clasament WTA din 2020

Simona Halep a urcat de pe locul 4 pe locul 3, cu 5.462 de puncte, în primul clasament WTA din 2020, dat publicităţii luni.

Luni, 06.01.2020, 08:45
Real Sociedad a învins Granada şi a urcat pe locul trei în LaLiga

Formaţia Real Sociedad a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-1, echipa Granada, în etapa a XII-a a campionatului Spaniei şi a urcat pe locul trei în clasament.

Luni, 04.11.2019, 08:10
Televiziunea neo-zeelandeză nu va transmite meciul All Blacks cu Ţara Galilor pentru locul trei de la CM

Televiziunea neo-zeelandeză nu va transmite meciul All Blacks cu Ţara Galilor pentru locul 3 de la Cupa Mondială de rugby din Japonia.

Luni, 28.10.2019, 10:16
Norvegia a remizat cu Suedia, scor 1-1, iar România revine pe locul trei în clasamentul grupei F a preliminariilor Euro-2020; Spania, 4-0 cu Feroe

Reprezentativa Norvegiei a remizat, duminică seară, în deplasare, scor 1-1, cu Suedia, în etapa a şasea a grupei F de calificare la Euro-2020. Ca urmare a acestui rezultat şi a victoriei României în faţa Maltei, scor 1-0, tricolorii revin pe locul trei în clasamentul grupei, pe care se aflau înaintea confruntării cu Spania (scor 1-2).

Duminica, 08.09.2019, 23:43
Confruntare cu muntele! Dani Oţil a terminat cursa de la Romaniacs pe locul al treilea

Concurenţii au dat piept cu muntele Lotru, într-una dintre cea mai dură competiţie enduro din lume. Motocicletele au străbătut poteci accidentate şi s-au luptat cu bolovanii. Apoi s-au confruntat cu treceri dificile prin mai multe râuri şi au coborât pante extrem de abrupte.

Vineri, 18.07.2014, 08:20