Articole despre reims

Preşedintele clubului Reims, după sinuciderea medicului echipei: O dramă care ne loveşte

Jean-Pierre Caillot, preşedintele clubului Reims, a catalogat drept o dramă decesul medicului echipei, Bernard Gonzalez, care s-a sinucis la vârsta de 60 de ani, informează lequipe.fr.

Luni, 06.04.2020, 11:26
Paris Saint-Germain s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei, după 3-0 cu Reims

Formaţia Paris Saint-Germain s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei, după ce a învins, miercuri, echipa Reims, scor 3-0.

Joi, 23.01.2020, 09:18
Reims a eliminat Strasbourg, deţinătoarea trofeului, în sferturile de finală ale Cupei Ligii Franţei

Reims a învins, marţi, pe teren propriu, după executare loviturilor de departajare, formaţia Strasbourg, deţinătoarea trofeului, în sferturile de finală ale Cupei Ligii Franţei.

Miercuri, 08.01.2020, 10:03
PSG, eşec după cinci victorii consecutive: scor 0-2 cu Reims. Tuchel: Înfrângere meritată

Formaţia Paris Saint-Germain a fost învinsă, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, de echipa Reims, într-un meci din etapa a şaptea a campionatului Franţei.

Joi, 26.09.2019, 08:01
O româncă și doi copii au pierit într-un accident rutier produs în Franța! Soțul femeii, în stare gravă!

O româncă în vârstă de 25 de ani și fiica ei de 18 luni au avut parte de un sfârșit crunt, în Franța, unde se aflau pentru a petrece Ziua Copilului.

Luni, 10.06.2019, 15:03