Daniel Niculae a inscris doua goluri pentru Nancy. Vezi rezultatele din Ligue 1!

Daniel Niculae a marcat de doua ori pentru Nancy in victoria cu 3-1 de pe terenul fostei sale echipe, Auxerre, intr-un meci cadrul etapei XXI-a din Ligue 1.

Daniel Niculae a fost titular la oaspeti si a marcat in minutele 69 si 78 golurile de 2-0 si 3-0. Pentru Nancy deschisese scorul Mollo, in minutul 68. Cisse a inchis tabela in minutul 81, stabilind scorul final, 1-3.

In urma succesului, Nancy a intrecut in clasament pe Auxerre, acumuland 22 de puncte.

20. Ajaccio 20 4 6 10 22:37 18

Portughezul Agusto Inacio, noul antrenor al formatiei FC Vaslui... Ciprian Marica, "dubla" pentru Schalke 04. Vezi rezultatele etapei a 19-a din Bundesliga!...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00