U Cluj - FC Vaslui 1-1

Desi a pornit ca favorita la titlu, FC Vaslui nu a batut pe nimeni in Liga I, dupa 3 etape.

Pe o ploaie torentiala, mlodovenii au remizat, scor 1-1 cu Universitatea Cluj.

Vasluiul a inceput tare meciul, dar sutul lui Raul Costin a trecut pe langa poarta lui Matache. Apoi, meciul a fost intrerupt de furia naturii, arbitrul Augustus Constantin oprind partida timp de aproape 40 de minute.

Moldovenii au reusit sa deschida scorul in minutul 79, prin Wesley, care a marcat din penalty-ul scos de Pancu.
Avantajul moldovenilor nu a durat decat 4 minute, "sepcile rosii" reusind sa aduca egalarea, prin Cvirik

Rapid - Otelul 0-0... FC Timisoara 3-2 CFR Cluj...

Hello Chef sezonul 7, 25 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Mishei Sambata, 25.05.2024, 15:58