Articole despre 3-3

Ploaie de goluri in MLS: Portland - New York 3-3

Meci fabulos la Portland, in prima etapa a campionatului american. Fostul jucator al lui Manchester, Silvestre, a comis-o rau in fata echipei lui Thierry Henry. Portland - New York s-a jucat intr-o atmosfera fantastica si s-a terminat 3-3.

Marti, 05.03.2013, 08:07
Chelsea - Aston Villa 3-3/ Spectacol si rasturnari de situatie

Meci senzational pe Stamford Bridge intre Chelsea Londra si Aston Villa, incheiat cu scorul de 3-3, contand pentru etapa 21-a din Premier League.

Duminica, 02.01.2011, 00:00
VIDEO Steaua - Napoli 3-3/ Egalati in minutul 97!

Incredibil, dar adevarat! Steaua a scapat victoria cu Napoli in minutul 97, ultimul al prelungirilor! Arbitrul polonez a fluierat finalul abia dupa ce au egalat italienii, pentru ca Tatarusanu a tras de timp! Lacatus a patit ca in 2008 cu Lyon! Steaua a condus cu 3-0, dar s-a terminat 3-3!

Vineri, 01.10.2010, 00:00
VIDEO Molde - Lillestrøm 3-3/ Egalati in 4 minute si 30 de secunde

Revenire spectaculoasa intr-o partida de campionat din prima liga norvegiana, intre Molde si Lillestrøm. Gazdele conduceau cu 3-0, era minutul 89, iar de la margine se aratau 4 minute de prelungire. Nimeni nu avea sa prevada ce urma sa se intample!

Luni, 07.06.2010, 00:00
VIDEO Dinamo - Astra Ploiesti 3-3/ "Cainii" merg in Europa League

Meci nebun in Stefan cel Mare, intre Dinamo si Astra Ploiesti, cu rasturnari spectaculoase de situatie incheiat pana la urma la egalitate, scor 3-3. Cainii au avut 2-0, insa ploiestenii au revenit senzational si au intors rezultatul. Adrian Cristea a restabilit egalitatea in minutul 80 si a asigurat dinamovistilor prezenta in Europa League.

Duminica, 16.05.2010, 00:00
Steaua - FC Timisoara 3-3

Partida spectaculoasa in Ghencea, intre Steaua si FC Timisoara, incheiata la egalitate scor 3-3, un rezultat ce avantajeaza formatia CFR Cluj, care face un pas important spre un nou titlu de campioana. Golurile partidei au fost marcate de Golanski,...

Luni, 26.04.2010, 11:29
Steaua - FC Timisoara 3-3/ Meci nebun in Ghencea (VIDEO)

Partida spectaculoasa in Ghencea, intre Steaua si FC Timisoara, incheiata la egalitate scor 3-3, un rezultat ce avantajeaza formatia CFR Cluj, care face un pas important spre un nou titlu de campioana. Golurile partidei au fost marcate de Golanski, Kapetanos -11m si Jelev, pentru gazde, respectiv Cocis si Contra cu o dubla, pentru banateni.

Duminica, 25.04.2010, 00:00