Articole despre adversare

Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, adversare în sferturile turneului virtual de la Madrid

Sorana Cîrstea şi jucătoarea canadiană de origine română Bianca Andreescu vor fi adversare în sferturile de finală ale Mutua Madrid Open Virtual Pro.

Miercuri, 29.04.2020, 08:03
Crize de furie și hohote de plâns în casa Mireasa! Armando dă iama-n fete! Prietenele ajung adversare: „Cât să mai suport?!”

Raluca, în hohote de plâns în urma unei altercații cu Narcisa. Cele două fete ajung la cutițe din cauza lui Armando!

Vineri, 03.04.2020, 14:42

Raluca, în hohote de plâns în urma unei altercații cu Narcisa. Cele două fete ajung la cutițe din cauza lui Armando. Dacă vreţi să revedeți cele mai bune momente din emisiunea Mireasă și să urmăriți live pe concurenți 24/24, atunci...

Vineri, 03.04.2020, 14:28
Nominalizările au rupt prietenia dintre Petronela şi Mihaela! Cele două au devenit adversare!

Reacţii puternice după nominalizările de vineri! Petronela şi Mihaela, din prietene au devenit adversare!

Sambata, 28.03.2020, 15:46
Naţionala României îşi află astăzi adversarele din Liga Naţiunilor

Oraşul Amsterdam găzduieşte, astăzi, de la ora 19.00, tragerea la sorţi a grupelor noii ediţii UEFA Nations League, 2020-2021, informează frf.ro.

Marti, 03.03.2020, 07:00
Naţionala României îşi află marţi adversarele din Liga Naţiunilor

În 3 martie, de la ora 19:00, la Amsterdam, are loc tragerea la sorţi a grupelor noii ediţii UEFA Nations League, 2020-2021, informează frf.ro.

Vineri, 28.02.2020, 17:25
Echipele calificate în sferturile de finală ale Cupei României îşi vor afla adversarele luni

Echipele calificate în sferturile de finală ale Cupei României îşi vor afla adversarele luni, tragerea la sorţi urmând să se desfăşoare la Casa Fotbalului, de la ora 11.00, a anunţat FRF.

Vineri, 07.02.2020, 13:23
Adversarele campioanei la baschet feminin, Sepsi Sf. Gheorghe, în grupele Eurocup

Campioana României la baschet feminin, Sepsi Sfântu Gheorghe, va evolua în grupa E a Eurocup, cu formaţiile Artego, Galatasaray şi Lulea Basket, potrivit tragerii la sorţi de marţi, de la Munchen.

Marti, 23.07.2019, 17:22
Italia, Cehia şi Danemarca sunt adversarele României în grupa D preliminară a CE 2021 de baschet feminin

Naţionala de baschet feminin a României va întâlni echipele Italia, Cehia şi Danemarca, în grupa preliminară D a Campionatului European din 2021, potrivit tragerii la sorţi de luni, de la Munchen.

Luni, 22.07.2019, 16:43
Posibilele adversare ale echipelor FCSB, FC Viitorul şi Universitatea Craiova în turul trei preliminar al Ligii Europa

Echipele FCSB, FC Viitorul şi Universitatea Craiova şi-au aflat, luni, la tragerea la sorţi de la Nyon, posibilele adversare în cazul în care vor ajunge în turul trei preliminar al Ligii Europa.

Luni, 22.07.2019, 15:10
România și-a aflat adversarele din Preliminariile EURO 2020.  Spania, Suedia și Norvegia, în grupa "tricolorilor"

România și-a aflat adversarele din Preliminariile EURO 2020. Spania, Suedia și Norvegia, în grupa "tricolorilor"

Tragere la sorți Euro 2020. România și-a aflat adversarele din Preliminariile EURO 2020. Țara noastră a fost extrasă în grupa F, iar adversarele "tricolorilor" sunt Spania, Suedia, Norvegia, Insulele Feroe și Malta, informează gsp.ro.

Duminica, 02.12.2018, 13:41
Toate adversarele Romaniei din grupa au remizat in meciuri amicale

A fost seara egalurilor in amicalele jucate de Romania si adversarii sai din grupa preliminara pentru Mondialul din Brazilia. Olanda, Ungaria, Turcia, Estonia si Andorra si-au terminat si ele meciurile la egalitate.

Joi, 15.08.2013, 08:13
Steaua vs Legia Varsovia, in play-off-ul Ligii Campionilor!

180 de minute o despart pe Steaua de grupele Ligii Campionilor. Adica doua meciuri cu Legia Varsovia, campioana Poloniei.

Vineri, 09.08.2013, 16:14
Iata cele cinci adversare pe care le poate intalni Steaua, in play-off-ul Ligii Campionilor!

Dupa disputarea ultimelor meciuri din turul III preliminar al Ligii Campionilor, Steaua si-a aflat aflat cele cinci adversare pe care le poate intalni in play-off-ul competitiei. Campioana Romaniei face parte din urna 1, a capilor de serie, pe "Ruta Campioanelor" si poate da piept cu Austria Viena (Austria), Legia Varsovia (Polonia), NK Maribor (Slovenia), Ludogoret Razgrad (Bulgaria) sau Sahtior Karagandy (Kazahstan).

Joi, 08.08.2013, 11:04