Articole despre bucharest open

BRD Bucharest Open: Elena-Gabriela Ruse eliminată în primul tur

Elena-Gabriela Ruse, beneficiara unui wild-card şi locul 178 WTA, a fost eliminată, marţi, în primul tur al turneului BRD Bucharest Open.

Marti, 16.07.2019, 23:41
BRD Bucharest Open: Ana Bogdan eliminată în primul tur

Sportiva letonă Anastasija Sevastova, deţinătoarea titlului, principala favorită şi locul 11 mondial, s-a calificat în optimi la BRD Bucharest Open, după ce a trecut de Ana Bogdan, locul 127 mondial.

Marti, 16.07.2019, 21:56
BRD Bucharest Open:  Patricia Maria Ţig a acces în optimi

BRD Bucharest Open: Patricia Maria Ţig a acces în optimi

Patricia Maria Ţig, venită din calificări, a acces, marţi, în turul doi al turneului de categorie WTA International BRD Bucharest Open.

Marti, 16.07.2019, 19:11
Vine weekendul și nu știi ce să faci? Hai la Bucharest Open, cel mai tare concurs de patinaj artistic!

Aura Dajbog, reporter "Neatza cu Răzvan și Dani" , în direct, de pe patinoarul din Otopeni, alături de Andreea Tuliga, ne da ultimele detalii despre concursul de patinaj artistic "Bucharest Open".

Joi, 16.05.2019, 09:53
Fedor Gorst din Rusia, un puşti de doar 18 ani, a câştigat Trofeul Mezz Bucharest Open

Fedor a câștigat în faţa unuia dintre cei mai experimentaţi jucători din lume: campionul US Open, Jayson Shaw. Meciul s-a terminat cu 10 la 9. După trei zile de concurs şi mai ales de spectacol. Au fost, în total, 256 de jucători, dar nu...

Luni, 25.03.2019, 12:46
Turneul feminin Bucharest Open se mută în Ungaria

Tenisul românesc primeşte o lovitură: turneul feminin Bucharest Open se va desfăşura, de anul acesta, la Budapesta. Mutarea vine după ce guvernul Ungariei s-ar fi oferit să finanţeze evenimentul. Turneul, care este patronat de un om de afaceri...

Miercuri, 20.02.2019, 19:37
Așii biliardului, pregătiți de marea finală. Cel mai prestigios turneu de biliard din Europa se joacă la București

Cel mai mare concurs de biliard din Europa se desfăşoară la Bucureşti. Peste 200 de jucători, mulţi campioni mondiali şi europeni, se luptă pentru premii de peste 20 de mii de euro.

Duminica, 25.03.2018, 19:44
Vedeta de la Antena Stars, Irina Cordoneanu, a susţinut-o  pe Simona Halep în finala  BRD  Bucharest Open

Vedeta de la Antena Stars, Irina Cordoneanu, a susţinut-o pe Simona Halep în finala BRD Bucharest Open

Alături de cântăreţul Marcel Pavel, Irina Cordoneanu, prezentatoarea de la “Star Matinal” şi de la “Star Magazin”, ambele difuzate în week-end, la Antena Stars, a susţinut¬-o pe Simona Halep, în finala turnelui BRD Bucharest Open chiar din loja ei oficială

Luni, 14.07.2014, 17:13