Antena Căutare

Dorința de răzbunare devine tot mai mare la „Chefi la cuțite”! Concurenții își ascut cuțitele și primesc o „porție” de tensiune uriașă!

A început o nouă confruntare de zile mari marca „Chefi la cuțite”! Se ascut dorințele de răzbunare și primele semifinale se apropie periculos de repede!

A început o nouă confruntare de zile mari marca „Chefi la cuțite”! Se ascut dorințele de răzbunare și primele semifinale se apropie periculos de repede!

Cei trei chefi resimt tensiuni și emoții din ce în ce mai mari și strategiile de până acum se năruiesc. Va fi cumplit să găsească resurse pentru victorie.

Concurenții luptă din greu pentru a aduce victoria în echipa pe care o reprezintă. Dar oare vor reuși să facă față noilor provocări din această seară?

Doar cele mai bune farfurii vor fi premiate și răsplătite cu un praf de...liniște! Dar asta doar până la următoarea „porție” de provocări!

Articolul continuă după reclamă

Rămâne de văzut!

Loredana Ene, "DIVA", și-a luat rămas bun de la competiția ,,Chefi la cuțite”, dar nu înainte de a acorda şi u... Surpriză uriașă pentru concurenții de la „Chefi la cuțite”! Nimeni nu se aștepta la o asemenea probă! „E groasă, suntem ...
Înapoi la Homepage

Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰

Video recomandate
Chef Samuel și Roxana Blenche, o nouă provocare în bucătărie! Ce rețete au de gătit pentru Valentin Sanfira
Chef Samuel și Roxana Blenche, o nouă provocare în bucătărie! Ce rețete au de gătit pentru Valentin Sanfira Sambata, 01.03.2025, 15:15
Citește și
Abonează-te la newsletter!

Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.


x