Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 17. Chef Vlad Pădurescu, 3 oase pentru chef Orlando Zaharia: „Mă răzbun!”

Episodul 15 al sezonului 17 Chefi la cuțite, din 6 aprilie 2026. Chef Vlad Pădurescu a revenit în bucătăria Chefi la cuțite pentru a găti, după ce anterior a jurizat o amuletă și a criticat preparatul lui chef Orlando Zaharia. De data aceasta, chef-ul a venit cu gândul să facă pace, dar nu fără o glumă inspirată din episodul trecut. Orlando a observat imediat „cele trei oase” din farfurie, realizând rapid cine este autorul preparatului.
Luni, 06.04.2026, 23:03
x