Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 17. Cuțitul de Argint al Prieteniei pentru Dan Alexa și Gabi Tamaș! Ce au gătit foștii fotbaliști

Episodul 13 al sezonului 17 Chefi la cuțite, din 30 martie 2026. Dan Alexa și Gabi Tamaș au venit să demonstreze că prietenia lor trece dincolo de terenul de fotbal, primind „Cuțitul de Argint al Prieteniei”. Gabi Tamaș a avut parte de o susținere specială, fiind însoțit de fiica sa, Selena, care a oferit un moment plin de sensibilitate, declarând cu mândrie: „Tata e un model în viață”. Cei doi foști sportivi au pregătit un mușchi de vită cu două piureuri.
Luni, 30.03.2026, 23:58
x