Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 17. Irina Fodor a anunțat o decizie șocantă în fața juriului: „Farfuria acestei echipe este scoasă din competiție!”

Episodul 30 din data de 11 mai 2026 al emisiunii Chefi la cuțite, sezonul 17. După gestul lui Chef Sautner de a sabota echipa adversă, Irina Fodor a anunțat o sancțiune în premieră: preparatul echipei verzi a fost scos de la votul oficial. Deși degustătorii au văzut farfuria, ea a fost jurizată doar „de formă”, după ce restul voturilor au fost deja acordate. „Lucrurile au escaladat, nu am de ales”, a explicat Irina.
Luni, 11.05.2026, 22:10
x