Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 17. Lăcrămioara Perijoc, multiplă campioană la box, cucerește bucătăria. A plecat acasă cu cuțitul de argint al prieteniei!

Episodul 15 al sezonului 17 Chefi la cuțite, din 6 aprilie 2026. Lăcrămioara Perijoc, 31 de ani, campioană europeană și vicecampioană mondială la box, a gătit un risotto de hrișcă cu creveți. Povestea sa de viață a emoționat: „În copilărie n-am gătit, nu aveam ce”. Pentru performanțele ei, concurenta a primit cuțitul de argint al prieteniei.
Luni, 06.04.2026, 22:43
x