Chefi la cuțite - Viitorul are gust. Degustarea preparatelor de la proba individuală: „Toate farfuriile au fost peste medie”
Episodul 2 din data de 1 iunie 2026 al emisiunii Chefi la cuțite - Viitorul are gust. După proba individuală în care copiii au gătit preparate având ca ingredient principal oul, chefii au trecut la degustare. Preparatele au surprins prin creativitate și gust, depășind așteptările juraților. „Am rămas total uimit!”, a declarat chef Richard Abou Zaki, iar chef Orlando Zaharia a apreciat nivelul ridicat al farfuriilor.
Luni, 01.06.2026, 23:41