Chefi la cuțite - Viitorul are gust. Provocare cu ou la proba individuală: „M-am speriat degeaba!”
Episodul 2 din data de 1 iunie 2026 al emisiunii Chefi la cuțite - Viitorul are gust. La proba individuală, concurenții au primit sarcina de a găti un preparat având ca ingredient principal oul, pe care îl pot integra liber în rețete. Creativitatea a fost cheia, fiecare concurent alegând propria abordare pentru a valorifica ingredientul. Unul dintre copii a recunoscut la final: „M-am speriat degeaba!”.
Luni, 01.06.2026, 23:25