Antena Căutare
Logo show

Finala Chefi la cuțite | Sezonul 17. Cine a câștigat finala și premiul în valoare de 30.000 de euro

FINALA din data de 26 mai 2026 a emisiunii Chefi la cuțite, sezonul 17. După trei probe intense și o mulțime de emoții, finaliștii au pășit în fața juraților și a Irinei Fodor pentru a afla deznodământul. Cea care pleacă acasă cu marele trofeu și titlul de câștigător al sezonului 17 Chefi la cuțite este chiar Marina Luca, cuțitul de aur al lui chef Alexandru Sautner.
Marti, 26.05.2026, 23:58
x