Antena Căutare

Cătălin, Kinga, Denis, Augustin, Tavi și Dani sunt cei șase care au îmbrăcat tunica neagră la “Hell’s Kitchen – Iadul Bucătarilor”

După zeci de ore petrecute în bucătărie, după nervi întinși la maximum, emoții puternice, momente grele și probe solicitante, jurații i-au ales aseară pe cei șase cei mai buni concurenți de la ”Hell’s Kitchen – Iadul Bucătarilor”.

După zeci de ore petrecute în bucătărie, după nervi întinși la maximum, emoții puternice, momente grele și probe solicitante, jurații i-au ales aseară pe cei șase cei mai buni concurenți de la ”Hell’s Kitchen – Iadul Bucătarilor”.

Aceștia au primit tunicile negre, simbol al trecerii într-o etapă superioară în bucătărie: Cătălin, Tavi, Denis, Kinga, Dani și Augustin sunt cei șase care au avut parte de cele mai mari emoții, dar și de cea mai mare satisfacție de când se află în casa ”Hell’s Kitchen”.

Emoționați până la lacrimi, cu sufletul la gură, ei sunt cei care au încheiat competiția de aseară și au fost felicitați pentru că sunt cei mai buni dintre cei buni. Aflați la un pas de finală și de marele premiu de 80.000 de euro, care le poate schimba viața, cei șase concurenți au aflat că de acum înainte se află pe cont propriu în bucătărie: nu vor mai lucra în echipe, astfel că tensiunea promite să fie și mai mare.

În lacrimi, dar de tristețe, s-a încheiat seara pentru Angi și Mihaela. Cele două au părăsit competiția după o zi grea și un service la care au avut de gătit înclusiv pentru familiile și prietenii celor trei chefi. După ce au reușit să servească un restaurant întreg de cadre militare, cele două echipe au avut de dus la bun sfârșit un service greu. În restaurant au sosit soția și nașii lui chef Dumitrescu, prietenii lui chef Scărlătescu, dar și cei doi copii ai lui chef Bontea.

Articolul continuă după reclamă

Săptămâna viitoare ”Hell’s Kitchen – Iadul Bucătarilor” se servește tot în porție dublă, luni și marți, de la 20.30. Iar week-endul acesta, pe 13 decembrie, Bucureștiul încheie preselecțiile pentru cel de-al doilea sezon al show-ului de la Antena 1. De la ora 10.00 dimineața, cei care vor să ajungă față în față cu cei trei jurați sunt așteptați la Hotel Ramada Parc cu cel mai bun preparat al lor.

Tensiune MAXIMĂ în Hell's Kitchen! Doi concurenți își iau la revedere de la hainele de bucătar! Ei sunt cei șase FINALIȘ... Chef Florin Dumitrescu, mesaj disperat in miez de noapte catre fanii de pe Facebook!...
Google News A1Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰

Înapoi la Homepage

Unde ne putem întâlni zi de zi :)

Dacă doriţi să revedeţi momente dragi din Iadul Bucătarilor nu e panică:). Iată câteva linkuri care vă pot ajuta. Site-ul emisiunii este http://a1.ro/iadul-bucatarilor/. Pe Facebook avem pagina https://www.facebook.com/antena1official/?fref=ts, iar canalul nostru de YouTube este: http://www.youtube.com/Antena1AntenaTVGroup.

Nu în ultimul rând, puteţi urmări toate înregistrările integral pe AntenaPlayhttps://antenaplay.ro/iadul-bucatarilor.

Citește și
Michael Pascale, câştigătorul sezonului doi de la Hell's Kitchen - Iadul Bucătarilor, a devenit tătic! Prima fotografie cu bebeluşul
Michael Pascale, câştigătorul sezonului doi de la Hell's Kitchen - Iadul Bucătarilor, a devenit tătic! Prima...
Jeff Bezos își vinde iahtul în valoare de 500 de milioane de dolari. Ce sumă a cerut miliardarul pentru nava sa, Koru
Jeff Bezos își vinde iahtul în valoare de 500 de milioane de dolari. Ce sumă a cerut miliardarul pentru nava sa,... Catine.ro
Chef Cătălin Scărlătescu organizează Burger Week la mare
Chef Cătălin Scărlătescu organizează Burger Week la mare
Fiul actriței Gabriela Spanic a împlinit 18 ani. Cum l-a sărbătorit protagonista din La Usurpadora
Fiul actriței Gabriela Spanic a împlinit 18 ani. Cum l-a sărbătorit protagonista din La Usurpadora Happy Channel
Fiul lui Dan Capatos, sportiv de performanță la doar 13 ani. Face sacrificii uriașe pentru a-și vedea visul împlinit
Fiul lui Dan Capatos, sportiv de performanță la doar 13 ani. Face sacrificii uriașe pentru a-și vedea visul... DivaHair
Bătaie la Aeroportul Băneasa după un zbor Germania-România: conflict început în avion, continuat la sol
Bătaie la Aeroportul Băneasa după un zbor Germania-România: conflict început în avion, continuat la sol Libertatea.ro
Ce avere a lăsat în urmă Gabi Mureşan, decedat la doar 44 de ani. Salariul pe care îl avea ca primar
Ce avere a lăsat în urmă Gabi Mureşan, decedat la doar 44 de ani. Salariul pe care îl avea ca primar AntenaSport
La 70 de ani, celebrul actor iubește din nou! Imaginile în care apare alături de noua iubită, cu 30 de ani mai tânără, au surprins o lume întreagă
La 70 de ani, celebrul actor iubește din nou! Imaginile în care apare alături de noua iubită, cu 30 de ani mai... Elle
Pe cine a ales Giulia să-i fie domnișoară de onoare. Claudia, vizibil deranjată
Pe cine a ales Giulia să-i fie domnișoară de onoare. Claudia, vizibil deranjată Spynews.ro
Oana Lis continuă să vândă din casă pentru a-și ajuta soțul: ”Avem multe cărți, icoane…”
Oana Lis continuă să vândă din casă pentru a-și ajuta soțul: ”Avem multe cărți, icoane…” Antenastars.ro
Budincă de chia cu căpșuni proaspete. Rețetă pentru un mic dejun savuros
Budincă de chia cu căpșuni proaspete. Rețetă pentru un mic dejun savuros HelloTaste.ro
Un geam al unui avion Ryanair care zbura spre Munchen s-a spart în timpul zborului. Un pasager a fost tras pe jumătate în afară
Un geam al unui avion Ryanair care zbura spre Munchen s-a spart în timpul zborului. Un pasager a fost tras pe... Antena3.ro
Modelele iPhone care au fost compromise de o breșă de securitate. Ce smartphone-uri se află pe listă
Modelele iPhone care au fost compromise de o breșă de securitate. Ce smartphone-uri se află pe listă useit
O nouă lovitură pentru Ilie Bolojan! Curtea Constituțională a decis să elimine o discriminare majoră din Legea salarizării!
O nouă lovitură pentru Ilie Bolojan! Curtea Constituțională a decis să elimine o discriminare majoră din Legea... BZI
A apărut al 5-lea contract încheiat de ministerul condus de Pîslaru cu firma înființată de Pîslaru
A apărut al 5-lea contract încheiat de ministerul condus de Pîslaru cu firma înființată de Pîslaru Jurnalul
Spectacol total la Mondial: Franța zboară în semifinale după un meci de poveste
Spectacol total la Mondial: Franța zboară în semifinale după un meci de poveste Kudika
Alertă aeriană în nordul județului Tulcea după detectarea dronelor la graniță. A fost emis mesaj RO-Alert
Alertă aeriană în nordul județului Tulcea după detectarea dronelor la graniță. A fost emis mesaj RO-Alert Redactia.ro
Afacerea cu care Marian a dat lovitura: producţia s-a dublat într-un singur an
Afacerea cu care Marian a dat lovitura: producţia s-a dublat într-un singur an Observator
Proprietățile medicinale ale ceaiului de anason. Cum te poate ajuta această băutură
Proprietățile medicinale ale ceaiului de anason. Cum te poate ajuta această băutură MediCOOL
Antena 1 | V2
Antena 1 | V2 HelloTaste
FOTO. Mădălina Ghenea a pus furtunul cu apă pe ea și imaginile sunt hot
FOTO. Mădălina Ghenea a pus furtunul cu apă pe ea și imaginile sunt hot ProSport
Cornel și Bianca Păsat au ANULAT divorțul! IREAL ce s-a întâmplat, cu câteva ore înainte să ajungă la notar
Cornel și Bianca Păsat au ANULAT divorțul! IREAL ce s-a întâmplat, cu câteva ore înainte să ajungă la notar CanCan
Cum să-l înveți pe copil să își facă prieteni fără să intervii prea mult
Cum să-l înveți pe copil să își facă prieteni fără să intervii prea mult DeParinti
Soțul înstrăinat al Siei a făcut o declarație șocantă despre sobrietatea artistei, în plin scandal privind custodia copilului
Soțul înstrăinat al Siei a făcut o declarație șocantă despre sobrietatea artistei, în plin scandal privind... ZUTV
Google schimbă bara de căutare. Prin ce transformare va trece una dintre cele mai folosite unelte digitale
Google schimbă bara de căutare. Prin ce transformare va trece una dintre cele mai folosite unelte digitale UseIT
Antena 1 | Show
Antena 1 | Show Hello Taste
Abonează-te la newsletter!

Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.


x