Momente incredibile astăzi la "Neatza", unde Răzvan Simion, Flavia Mihăşan şi Amalia Ştefania au cântat piesa "Chocolata" şi au fost….magnifici!
Inspiraţi de cântăreaţa Seeya, care a fost prezentă mai devreme în emisiune şi a cântat acestă melodie, cei trei au pus mâna pe microfoane şi şi-au dovedit talentul la cântat.
Vedeţi cum s-au descurcat, mai sus!
Vineri, 26.06.2026, 08:50
Vineri, 26.06.2026, 08:47
Vineri, 26.06.2026, 08:45
Vineri, 26.06.2026, 08:27